Tisk
PDF

TANEČNÍ ŠKOLA

Tanečních škol není v Praze pomálu, ale pokud se chcete odevzdat do rukou těch nejpovolanějších, zvolte Taneční školu Ivy Langerové! A to ať už si chcete připomenout jen některé tance a pohyby, naučit se nové či se učit tančit od základů. Z pestré nabídky si vybere opravdu každý.
Škola poskytuje kurzy dětem i dospělým, mužům i ženám, párům a v případě zájmu lze vyjednat samozřejmě výuku individuální.

Učte se od špiček tanečního světa. Vyberte si z tanců latinsko-amerických, standardních či brazilských.
Při výběru taneční školy je vhodné zvážit hlavně úroveň lektorů, jejich nejen taneční, ale i vyučovací schopnosti, protože ty jsou při výuce tím klíčovým.

Taneční školu založila vicemistryně ČR a střední Evropy, šestinásobná finalistka ČR a vítězka StarDance II, Iva Langerová. Lektorský tým vybírá osobně a vede ho na základě Osnov výuky vytvořených spolu s jejím tanečním partnerem, Jindřichem Činčurou, se kterým vytvářeli řadu let špičkový pár ČR jakožto členové české národní reprezentace. Nyní již aktivně netančí, věnují se však výchově svých nástupců ve sportovním soutěžním klubu Taneční školy Ivy Langerové.

Taneční škola působí ve třiceti základních školách a vybraných mateřských školách v Praze. Sály pro odpolední a večerní výuku pro dospělé se nachází na Senovážném náměstí 23 na Praze 1. Škola tance pořádá taneční vystoupení a show, nechybí ani organizace tanečních soustředění a pobytů. V Taneční škole působí i dívčí taneční skupiny, které vystupují na veřejných akcích jako jsou Mezi ploty, Bambiriada, Vyšehraní a další..

Taneční pár Jindřich Činčura + Iva LangerováTaneční škola Ivy Langerové vypisuje kurzy pro:
• páry - žhavé latinsko-americké a romantické standardní tance.
• ženy sólo - sexy, smyslné a vyzývavé latinsko-americké tance Lady SOLO Latin.
• děti - vybrané základní a mateřské školy v Praze, kurzy vedené zkušeným lektorským týmem školeným na základě Osnov vytvořených zakladatelkou Taneční školy.