Luxusní e-shop s první kolekcí tanečního oblečení zn. MI
Tisk
PDF

Vítáme mistry ČR do našeho týmu!

Vážení tanečníci, milí rodiče a příznivci naší taneční školy,

 

BurešIermolenkorádi bychom se vyjádřili k dění za posledních pár měsíců a oficiálně tímto oznámili navázání spolupráce s mistry České republiky, kteří patří ke špičce světového tancování a mezi dvanáct nejlepších párů na světě, Markem Burešem a Anastasií Iermolenko. Spojením našich sil vznikl nový taneční klub TOP DANCE PRAGUE (dříve jen sportovní soutěžní klub) pod Taneční školou Ivy Langerové, který budou na soutěžích reprezentovat nejen oni, ale i řada dalších tanečních párů patřících v ČR k těm nejlepším a půjdou tak příkladem našim dětem, které ho též budou dále úspěšně reprezentovat na soutěžích v ČR i zahraničí. TOP DANCE PRAGUE pod Taneční školou Ivy Langerové naleznete na adrese Štorchova 5, Praha 8, www.ivalangerova.cz.

 

Naším cílem je vytvoření co nejlepších podmínek pro páry všech úrovní. Nabízíme tři moderní sály pro volný trénink i individuální lekce s našimi trenéry. Jako hlavní trenéři Taneční školy Ivy Langerové působí Jindřich Činčura, Iva Šisl Langerová a nově i Marek Bureš s Anastasií Iermolenko. Mimo možnosti individuálních lekcí plánujeme i pravidelné semináře a vedené practisy (od 19.2.2019) konané vždy každé úterý na sále č. 1. Semináře od 19 hod (pro třídy B a výše), vedené practisy 20-21 hod. Do konce února platí pozvánka pro všechny tanečníky ZDARMA. Pro členy TOP DANCE PRAGUE v rámci pololetního školného. Velmi se na všechny těšíme!

 

Dále bychom rádi oznámili, že Asis Khadjeh-Nouri, jeden z nejúspěšnějších světových trenérů současnosti, bude v TOP DANCE PRAGUE Taneční školy Ivy Langerové pravidelně působit jako externí trenér a bude možnost si s ním systematicky brát lekce. Kromě Asise máme v plánu zvát další zahraniční trenéry, průměrně 1-2x měsíčně. Nyní máme potvrzené dva termíny, na které vás všechny zveme:

  • 16.-17.2 Evgeny Imrekov
  • 20.-21.2. Jürgen Neudeck

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Tímto vítáme Marka s Nastiou v našem týmu a těšíme se na společnou cestu za tanečními úspěchy na frontě dětských, juniorských, mládežnických, dospělých i seniorských párů! Markovi s Nastiou a dalším našim párům budeme držet palce na mistrovství ČR ve standardu v Praze 2.2.2019, v latině ve Zlíně 23.2.2019, i na mistrovství ČR v deseti tancích 30.3.2019 v Roudnici nad Labem. Pojeďme fandit společně a udělat všem parádní atmosféru!

 

Tým TŠ Ivy Langerové

Spolupracujeme

Taneční oblečení

tanecni obleceni

Vítězný pár

starDanceII

StarDance II

vitezka star dance

Kontaktujte nás

TŠ Ivy Langerové
Taneční kurzy - Praha

+420 602 440 058
+420 725 725 073

Zašlete nám email