Luxusní e-shop s první kolekcí tanečního oblečení zn. MI
Tisk
PDF

Úspěchy párů na tanečních soutěžích

Zlate straseci STT1V uplynulých víkendech se toho opět na soutěžích odehrálo hodně a opět s velkými úspěchy pro taneční školu.

30.3.2019 se v Roudnici nad Labem kanalo MČR v deseti tancích a my tam opět měli zástupce. Pár Matouš Jašek s Laurou Čupkovou s lektorskou podporou p. Štěpána Pleyera zabojovali a porazili 4 páry v konkurenci párů o třídu vyšší.

Další den 31.3.2019 se konaly hned dvě soutěže.
V Pardubicích se výborně předvedli Martin Chytil s Katkou Ptáčkovou a v kategorii Jun-I-C Stt získali stříbro.

Trcka1Stejný den v Novém strašecí jsme měli opravdu mohutnou a úspěšnou výpravu.
V Kategorii synchro si finále zatančily Katka Kazymyrko s Adélou Vilímovou v kategorii do 21 let, Eliška Miláčková s Verčou Škráčkovou si odvezly bronz v kategorii Jun-II, a Terka Ševčíková s Áďou Doležalovou krásné stříbro v kategorii Jun-I.
V párech tamtéž v kategorii E se ve finále ukázali a smolnou bramborovou 4. příčku obsali Ondra Blecha s Janou Slámovou a o dvě příčky výš si stříbro vytančili Franta Marek s Ivankou Biletskou v kategorii dospělí-E Lat.
V juniorských kategoriích se pak o cenné kovy poprali Artem Sova s Anežkou Jaškovou, kteří byli dvakrát stříbrní v kategoriích Jun-I a Jun-II Lat a Kuba Trčka s Nici Čupkovou, kteří byli dvakrát bronzoví v kategoriích Jun-I-E Stt a Jun-II-E Lat a zlatí v Jun-I-E Lat.
Ve výkonnostní kategorii D pak finále a opět smolné 4. místo vytančili Marek Tomčo s Jolankou Štenglovou a úžasně se předvedli a zakralovali Míša Charvát s Barborkou Dalekorejovou, když dvakrát vyhráli a to Jun-I-D Stt i Jun-I-D Lat.

Stejný pár pak nelenil a vyrazil až do vzdálené Ostravy 6.4.2019. Míša s Barborkou tam pak byli ve finále šestí v Jun-I-D Lat a velmi cenné stříbro si odnesli v kategorii Děti-II-D Stt.

Stejný den se pak konala soutěž v Lysé nad Labem opět s velkou a úspěšnou výpravou. Opět se blýskly děvčata Terka Ševčíková s Adélkou Doležalovou a odvezly si bronz v kategorii Jun-I-Synchro. Homola1
Ve výkonnostní kategorii E se opět utkali Franta Marek s Ivankou Biletskou s Ondrou Blechou s Janou Slámovou a opět jako v Novém Strašecí byli Franta s Ivankou úspěšnější. Ondra s Janou opět měli jen bramborovou čtvrtou příčku, Franta s Ivankou se opět radovali ze stříbrných medailí.
V mladší kategorii Jun-II-E se předvedli Honza Homola s Pájou Kusou, kdy se nejdřív probojovali z 19 párů přes tři kola do finále na 6. příčku ve Stt, aby pak zakralovali a zlato mezi dvaceti páry získali v Lat.
V Kategorii C se výborně ukázali Martin Chytil s Kačkou Ptáčkovou, když finále a 4. místo si vytančili v kategorii Jun-I-C Lat, a pak dvě krásné stříbrné medaile získali v kategorii Jun-I a Jun-II C Stt.
Z SK3 se na stejné soutěži ještě velmi dobře uvedl Ustim Kostrytsia s Veronikou Němcovou, kteří byli bronzoví v kategorii mládež B a stříbrní v kategorii dospělí B Lat.


Všem moc gratulujeme a přejeme mnoho úspěchů

Tým TŠ Ivy Langerové

Spolupracujeme

Taneční oblečení

tanecni obleceni

Vítězný pár

starDanceII

StarDance II

vitezka star dance

Kontaktujte nás

TŠ Ivy Langerové
Taneční kurzy - Praha

+420 602 440 058
+420 725 725 073

Zašlete nám email