Tisk
PDF

Ukázkové lekce a zápis na ZŠ a první taneční krůčky

Ukázkové lekce + zápis jsou určeny pouze pro nové členy TŠ. Stávající členové se již ukázkových lekcí a zápisu neúčastní!

Ukázkové lekce + zápisy na všech školách kde působí TŠ Ivy Langerové budou probíhat v průběhu září 2019 - (termíny budou vypsány na začátku září - viz. níže uvedený seznam). Na ukázkovou lekci + zápis se děti musí dostavit v doprovodu svého zákonného zástupce! V případě, že ukázkovou lekci + zápis na Vaší ZŠ nestihnete, nebo se přihlašujete v pololetí školního roku, můžete přijít po dohodě s vedením Taneční školy na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript  na vypsaný termín na jiné škole, nebo po dohodě přímo na taneční lekci na vybrané škole. Na ukázkovou lekci + zápis se není potřeba přihlašovat. Přímo po skončení ukázkové lekce je možno zaplatit kurzovné za zvýhodněnou cenu.

Co s sebou:

  • doprovod zákonného zástupce (prosíme o přezutí)
  • piškoty, cvičky, taneční obuv (ne tenisky)
  • oblečení pro tanec či sport - dívky legíny nebo sukni nad kolena

130615 1623130119 5240130615 2955130616 4975130616 6546

Výuka tance se koná přímo na ZŠ v místě ukázkové hodiny a zápisu.
aktualizace 4.7.2019 - seřazeno podle abecedy
Přehled ukázkových hodin+zápisů na ZŠ 1. pol. 2019/2020- průběžně aktualizováno

škola:
termín ukázkové lekce
a zápisu:
termín výuky a info o kurzu:
ZŠ Antonína Čermáka čtvrtek 5.září 2019 v 18:30 h.
malá tělocvična ZŠ
ZDE
ZŠ Barrandov 1 (Chapl. nám.) pondělí 16.září 2019 v 16:30 h.
tělocvična ZŠ
ZDE
ZŠ Barrandov 2 (V Remízku) pondělí 16.září 2019 v 18:00 h.
tělocvična ZŠ
ZDE
ZŠ Bílá úterý 10.září 2019 v 16:30 h.
malá tělocvična ZŠ
ZDE
ZŠ Bohumila Hrabala čtvrtek 12.září 2019 v 16:30 h.
tělocvična ZŠ
ZDE
ZŠ Brána Jazyků čtvrtek 5.září 2019 v 16:30 h.
tělocvična ZŠ
ZDE
ZŠ Bronzová úterý 10.září 2019 v 16:30 h.
malá tělocvična ZŠ
ZDE
ZŠ Burešova pondělí 9. září 2019 v 18:30 h.
tělocvična ZŠ
ZDE
ZŠ Dědina středa 11.září 2019 v 16:30 h.
tělocvična ZŠ
ZDE
ZŠ Donovalská středa 18.září 2019 v 18:30 h.
velká tělocvična ZŠ
ZDE
ZŠ Edvarda Beneše úterý 10.září 2019 v 16:30 h.
malá tělocvična ZŠ
ZDE
ZŠ Emy Destinnové úterý 17.září 2019 v 18:00 h.
herna ZŠ
ZDE
ZŠ Filosofská pondělí 9.září 2019 v 16:30 h.
malá tělocvična ZŠ
ZDE
ZŠ Generála Janouška pondělí 9.září 2019 v 16:30 h.
taneční sál ZŠ
ZDE
ZŠ Glowackého pondělí 9.září 2019 v 16:00 h.
divadelní sál ZŠ
ZDE
ZŠ Hanspaulka čtvrtek 19.září 2019 v 16:30 h.
taneční sál ZŠ
ZDE
ZŠ Horáčkova pondělí 16.září 2019 v 16:30 h.
jídelna ZŠ
ZDE
ZŠ Hostivař středa 11.září 2019 v 18:00 h.
velká tělocvična ZŠ
ZDE
ZŠ Hostivice úterý 10.září 2019 v 18:30 h.
taneční sál ZŠ
ZDE
ZŠ Hostýnská středa 11.září 2019 v 16:00 h.
tělocvična ZŠ
ZDE
ZŠ Chmelnice středa 11.září 2019 v 18:30 h.
malá tělocvična ZŠ
ZDE
ZŠ Jílovská čtvrtek 12.září 2019 v 18:00 h.
malá tělocvična ZŠ
ZDE
ZŠ Jiřího z Lobkovic středa 18.září 2019 v 16:00 h.
tělocvična ZŠ
ZDE
ZŠ Jiřího z Poděbrad čtvrtek 12.září 2019 v 18:30 h.
tělocvična ZŠ
ZDE
ZŠ Kuncova úterý 17.září 2019 v 16:00 h.
tělocvična ZŠ
ZDE
ZŠ Libčická čtvrtek 12.září 2019 v 16:30 h.
tělocvična č. 3 ZŠ
ZDE
ZŠ Malostranská středa 11.září 2019 v 16:30 h.
tělocvična ZŠ
ZDE
ZŠ Marjánka čtvrtek 5.září 2019 v 16:30 h.
bude upřesněno
ZDE
ZŠ Mazurská čtvrtek 12.září 2019 v 18:30 h.
tělocvična ZŠ
ZDE
ZŠ Meteorologická čtvrtek 12.září 2019 v 16:30 h.
tělocvična ZŠ
ZDE
ZŠ Mikoláše Alše čtvrtek 19.září 2019 v 18:00 h.
tělocvična ZŠ
ZDE
ZŠ Na Beránku pondělí 9.září 2019 v 18:30 h.
tělocvična ZŠ
ZDE
ZŠ Na Smetance pondělí 16.září 2019 v 18:30 h.
tělocvična ZŠ
ZDE
ZŠ náměstí Svobody 2 úterý 24.září 2019 v 16:30 h.
zrcadlový sál ZŠ Emy Destinnové
ZDE
ZŠ Nepomucká úterý 17.září 2019 v 18:30 h.
tělocvična "Dřevák"
ZDE
ZŠ Norbertov čtvrtek 5.září 2019 v 16:30 h.
jídelna ZŠ
ZDE
ZŠ Ohradní úterý 17.září 2019 v 16:30 h.
tělocvična ZŠ
ZDE
ZŠ Otokara Chlupa pondělí 16.září 2019 v 18:30 h.
tělocvična ZŠ
ZDE
ZŠ Pod Marjánkou středa 11.září 2019 v 18:30 h.
tělocvična ZŠ
ZDE
ZŠ Podbělohorská úterý 17.září 2019 v 18:30 h.
tělocvična ZŠ
ZDE
ZŠ Roztoky pondělí 16.září 2019 v 16:30 h.
malá tělocvična ZŠ
ZDE
ZŠ Sázavská středa 18.září 2019 v 18:00 h.
tělocvična ZŠ
ZDE
ZŠ Starodubečská středa 18.září 2019 v 18:30 h.
tělocvična ZŠ
ZDE
ZŠ TGM - Ortenovo nám. čtvrtek 19.září 2019 v 18:00 h.
tělocvična ZŠ
ZDE
ZŠ Trávníčkova úterý 17.září 2019 v 16:30 h.
tělocvična ZŠ
ZDE
ZŠ Tusarova čtvrtek 5.září 2019 v 18:30 h.
aula ZŠ
ZDE
ZŠ U Krčského lesa čtvtek 19.září 2019 v 16:00 h.
tělocvična ZŠ
ZDE
ZŠ U Parkánu čtvrtek 19.září 2019 v 16:00 h.
tělocvična ZŠ
ZDE
ZŠ U Roháčových kasáren středa 18.září 2019 v 16:30 h.
tělocvična ZŠ
ZDE
ZŠ V Rybníčkách čtvrtek 5.září 2019 v 18:30 h.
malá tělocvična ZŠ
ZDE
ZŠ Věry Čáslavské (Petřiny-Jih) úterý 10.září 2019 v 18:30 h.
malá tělocvična ZŠ
ZDE
ZŠ Vybíralova středa 18.září 2019 v 16:30 h.
tělocvična ZŠ
ZDE

 

Přehled ukázkových lekcí První taneční krůčky 1. pol. 2019/2020 - průběžně aktualizováno

škola:
termín ukázkové lekce
a zápisu:
termín výuky a info o kurzu:
Taneční studio Palmovka září 2019 - bude upřesněno ZDE