Tisk
PDF

Termíny vystoupení - Dívčí výběrové taneční skupiny - aktualizováno

Termíny vystoupení v roce 2019, kterých se budou účastnit výběrové dívčí taneční skupiny.

  • 23.3.2019 - Taneční skupina roku (Diamond + Enveloppé - pouze přihlášené účastnice)
    • sraz: tramvajová zastávka Kubánské náměstí
    • čas srazu: Diamond - 10:30 hod. (konec po vyhlášení cca v 20:00 hod.)
                       Enveloppé - 15:00 hod. (konec po vyhlášení cca ve 21:00 hod.)
  • 13.4.2019 - Festival tanečního mládí - (pro soutěžní skupiny Diamond a Enveloppé)
    • sraz: autobusová zastávka Amforová - mapa ZDE
    • čas srazu: bude upřesněno
  • 20.4.2019 - Taneční skupina roku - (Enveloppé - pouze přihlášené účastnice)
    • sraz: tramvajová zastávka Kubánské náměstí
    • čas srazu: 17:00 hod. (konec po vyhlášení cca 20:30 hod.)
  • 21.4.2019 - Taneční skupina roku - (Diamond - pouze přihlášené účastnice)
    • sraz: tramvajová zastávka Kubánské náměstí
    • čas srazu: 15:30 hod. (konec po vyhlášení cca 22:00 hod.)
  • 25.5.2019,1.,2.6.2019 - vystoupení členů TŠ - KD MLEJN (všechny taneční skupiny)

  • 26.5.2019 - festival Mezi Ploty (všechny taneční skupiny) 
    • sraz: u autobusové zastávky Katovická - viz. mapa ZDE
    • čas srazu: 11:30 hod.
    • 2 lístky na festival pro doprovod zdarma
    • pořadí ve kterém skupiny vystupují: Blue Berries, Diamond, Lollipop, Latin Angels, Viva Dance, Colour Dance,
      Just Dance, Be Girls, Cats, Red Roses, Enveloppé 
  • 1.6.2019 - Taneční skupina roku - (Enveloppé - pouze přihlášené účastnice)
    • místo:  sportovní hala Slavie, Vladivostocká 1460/10, 100 05, Praha 10
    • sraz: 16:30 hod. na tramvajové zstávce Kubánské náměstí - taneční blok ve kterém je Enveloppé začíná v 17:50 hod.
    • vyhlášení 20:20 hod. konec je po vyhlášení
  • 2.6.2019 - Prague Ice Cream Festival (Blueberries, Lollipop a Red Roses)
    • sraz: před vstupem do areálu Výstaviště Praha-Holešovice (u fontány)
    • čas srazu: 13:15 hod.
    • čas vystoupení: vystupujeme cca v 14:30 hod.
    • s sebou: skupinové taneční oblečení MI a obuv, líčení a účes dle domluvy s lektorkou - obuv (plátěnky, tenisky, balerínky)
    • účastníci obdrží poukaz na zmrlinu + 1 lístek pro doprovod zdarma
  • 2.6.2019 - Taneční skupina roku - (Diamond - pouze přihlášené účastnice)
    • místo: sportovní hala Slavie, Vladivostocká 1460/10, 100 05, Praha 10
    • sraz: 13:00 hod. na zastávce Kubánské náměstí - taneční blok ve kterém je Diamond začíná 14:50 hod.
    • vyhlášení cca v 17:00 hod.
  • 7.6.2019 - Taneční skupina roku - (Enveloppé - pouze přihlášené účastnice)
    • místo: sportovní hala Slavie, Vladovostocká 1460/10, 100 05, Praha 10
    • sraz: 17:00 hod. na zastávce Kubánské náměstí - taneční blok ve kterém jsou Enveloppé začíná v 18:40 hod.
    • vyhlášení cca v 22:30
  • 9.6.2019 - Taneční skupina roku - (Diamond - pouze přihlášené účastnice)
    • místo: sportovní hala Slavie, Vladivostocká 1460/10, 100 05, Praha 10
    • sraz: 16:00 hod. na zastávce Kubánské náměstí - taneční blok ve kterém je Diamond začíná v 17:50
    • vyhlášení cca v 21:10

Seznam budeme aktualizovat v průběhu roku. Podrobnosti o času, případně o výběru dne, ve kterém bude daná taneční skupina vystupovat, budeme s dostatečným předstihem uvádět také na této stránce.

180113 1516 thumb 180106 2319 thumb 180120 2236 180113 0118 thumb 180120 2885
180120 0108 thumb 180120 0892 thumb 180107 0784 thumb 180113 0780 thumb 180107 1933
Viva Dance, BlueBerries, Cats, Be Girls, Red Roses
Just DanceLatin AngelsColour Dance, Diamond, Enveloppé