Tisk
PDF

Taneční soustředění 2019 - přihlašování

Letní taneční soustředění 2019 pořádáné Taneční školou Ivy Langerové jsou v délce jednoho týdne. Autobusová doprava z Prahy a zpět je zajištěna. Program soustředění je opravdu bohatý nejen taneční aktivitou, ale i dalšími doprovodnými programy. Jako lektoři budou na všech turnusech přítomni Jindřich Činčura + Iva Šisl Langerová + další vybraní lektoři Taneční školy.spol

 

Vzhledem k velkému zájmu a omezené kapacitě doporučujeme přihlásit se co nejdříve. Počet míst je omezen, rozhoduje datum Vašeho přihlášení a zaplacení zálohy!

 

K přihlášení na Taneční soustředění  jsou vypsány tyto turnusy:

Taneční soustředění 1. turnus - 6. 7. - 13. 7. 2019

termín: 6.7.2019 - 13.7.2019, cena: 6 300,- Kč, místo pobytu: Sedlčany
lektoři: Iva Šisl Langerová + Jindřich Činčura + vybraní lektoři Taneční školy
pokročilost:
 začátečníci, mírně pokročilí i pokročilí
detaily
1. turnus je přednostně určen pro taneční skupiny: Latin Angels, Just Dance, Colour Dance, Red Roses, Viva Dance, Be Girls, BlueBerries, Cats volnou kapacitu mohou doplnit tanečnice/tanečníci ze ZŠ kde TŠ působí

Taneční soustředění 2. turnus - 13. 7. - 20. 7. 2019

termín: 13.7.2019 - 20.7.2019, cena: 6 300,- Kč, místo pobytu: Sedlčany
lektoři: Iva Šisl Langerová + Jindřich Činčura + vybraní lektoři Taneční školy
pokročilost: začátečníci, mírně pokročilí i pokročilí
detaily
2. turnus je přednostně určen pro: sportovní klub, přípravku sportovního klubu a taneční skupiny Enveloppé, Diamond, Lollipop volnou kapacitu mohou doplnit tanečnice/tanečníci ze ZŠ kde TŠ působí

 

Pro koho je soustředění určeno?
Soustředění jsou určena pro sólové tanečníky a tanečnice od 6 let – výuka probíhá sólově, ne v páru – (s vyjímkou soutěžního sportovní klubu a přípravky). Je určeno pro členy i nečleny Taneční školy, protože právě soustředění může být skvělým startem pro mladého tanečníka či tanečnici! Na soustředění jsou tanečníci rozděleni do odpovídajících skupin.

Taneční program
Program soustředění je koncipován do dopoledního a odpoledního tanečního bloku v časové dotaci 90 až 120  minut. Taneční program se zaměřuje na sportovní společenské tance, latinsko-americké a standardní, nové variace, choreografie, technickou průpravu, správné nášlapy, směrování a celkové zdokonalení pohybu se stálým důrazem na správné držení těla. Taneční bloky zahrnují nejen tanec, ale i fyzickou přípravu včetně cíleného posílení a důležitého protažení těla tanečníků.
T1 T2 T3 T4 T5
další fotky a videa najdete v naší fotogalerii a videogalerii

Doprovodný program
V době, kdy se netančí, jsou pro naše tanečníky připraveny různé kolektivní společenské a sportovní hry, soutěže, koupání, výlety a procházky do blízkého okolí, stezky odvahy, maškarní diskotéka s volbou nejkrásnější masky, večerní opékání buřtů a zpěv při kytaře, hry na venkovním hřišti, kreslení a malování, stolní hry a další nápadité akce tak, aby byl program vždy zajímavý a hlavně pestrý. K tomuto patří i večerní program, který také spočívá v různých tanečních i netanečních hrách či v soutěžích týmů. Taneční soutěže i jiné doprovodné soutěže a hry jsou po celý týden hodnoceny a na závěru soustředění spolu s dalšími akcemi vyhodnoceny a odměněny:-).
H1 DSC08075 H3 H4 H5
Lektoři, vychovatelé, zdravotník
Taneční soustředění je vždy podloženo týmem vynikajících lektorů, zkušených a kreativních vychovatelů a odborným zdravotníkem.
L1 L2
Ubytování, stravování a pitný režim
Tento rok budeme ubytováni v areálu SOU Sedlčany. K dispozici pro naše tanečníky je zde zrcadlový sál, herna, velká taneční hala a venkovní hřiště. Účastníci budou ubytováni v prostorných převážně čtyřůžkových pokojích. Stravování na soustředění je pětkrát denně, přístup k pití je celodenní.

Pravidla a podmínky účasti na tanečním soustředění TŠ Ivy Langerové naleznete ZDE.Těšíme se na všechny malé i velké tanečíky!
Vaše Taneční škola

 

Spolupracujeme

Taneční oblečení

tanecni obleceni

Vítězný pár

starDanceII

StarDance II

vitezka star dance

Kontaktujte nás

TŠ Ivy Langerové
Taneční kurzy - Praha

+420 602 440 058
+420 725 725 073

Zašlete nám email