Luxusní e-shop s první kolekcí tanečního oblečení zn. MI
Tisk
PDF

Soutěžní úspěchy konce sezóny

HomolaKomoranyKonec sezóny je stále nabit soutěžemi a opět se můžeme chlubit úspěchy našich párů.


Už 9.6. 2019 v Týnci nad Sázavou Franta Marek s Ivankou Biletskou získali dvakrát bronz v kategoriích mládež E Lat a dospělí E Lat a jen o 5 bodů jim unikl postup do kategorie D. Držíme palce na příští soutěži.

Ustim Kostrytsia s Verčou Němcovou byli v Týnci čtvrtí v kategorii mládež-B a stejné umístění si zopakovali 16.6.2019 v pražských Komořanech. 

15.6.2019 se na soutěži v Praze ukázali ve finále Vojta Beran s Julií Jančovou a skončili pátí v kategorii junior-II E Lat.

V Komořanech 16.6. také moc hezky zatančili Martin Chytil s Katkou Ptáčkovou, bohužel ve finále museli ze zdravotních důvodů odstoupit a tak na ně zbylo pouze čtvrté místo.

Kuba Trčka s Nikčou Čupkovou poprvé vyrazili na kategorii D Stt také v Komořanech a rovnou se podívali do finále v kategoriích junior-I D Stt (čtvrtí) a junior-II D Stt (pátí), v Lat už to nebyla první soutěž v D a také si už odvezli bronz v kategorii junior-I D.

KlimeKomoranySběrateli medailí se stali Honzík Homola s Pájou Kusou, kteří 15.6. byli v kategorii junior-II E Stt bronzoví a 16.6. v Komořanech ve stejné kategorii stříbrní a mílovými kroky míří za ziskem kategorie D.


O medaili více nakonec získali Lukáš Klimeš s Aničkou Jelínkovou, kteří si 16.6. vytančili dvakrát bronz v kategoriích junior-I E Stt a Děti-II E kombinace a 15.6. získali stříbro opět v kategorii junior-I E Stt.

Všem zúčastněným gratulujeme a přejeme mnoho dalších úspěchů.


Team TŠ Ivy Langerové

Spolupracujeme

Taneční oblečení

tanecni obleceni

Vítězný pár

starDanceII

StarDance II

vitezka star dance

Kontaktujte nás

TŠ Ivy Langerové
Taneční kurzy - Praha

+420 602 440 058
+420 725 725 073

Zašlete nám email