Luxusní e-shop s první kolekcí tanečního oblečení zn. MI
Tisk
PDF

Soutěžní úspěchy konce října

Máme za sebou dva víkendy a ještě k tomu státní svátek, což nám dává velké kvantum soutěží.

V tomto období byla soutěž i Synchro tance, kde v Praze 19.10.2019 v tategorii TPV-do 21 let Synchro se do finále probojovala děvčata Eliška Miláčková a Verčou Škráčkovou.

V kategorii E nám roste talent v páru Kamil Teššeny a Terka Ševčíková, kteří byli ve finále čtvrtí v Říčanech 20.10.2019 na Jun-I-E Lat a v Neratovicích 26.10.2019 vJun-I-E a Jun-II-E Lat. 

V kategorii D se dobře ukazuje Kuba Trčka s Nikčou Čupkovou, kteří byli ve finále v Praze 19.10.2019 na Jun-I-D, Jun-II-D Stt a Jun-II-D Lat.

Ve stejné kategorii nám kovy vozí Honza Homola s Pájou Kusou, kteří v Říčanech byli ve finále v Jun-II-D Stt a v Jun-II-D a Mládeži Lat získali dvě zlaté medajle, další týden v Neratovicích už ve Jun-II-D Stt byli třetí a a V Jun-II-D Lat byli druzí. Tím získali dostatečný počet finálí v Lat a chybí jim už jen 44 bodů do postupu do třídy C.

Vítáme do kolektivu naše první seniory, manžele Martina a Alici Jaškovy, kteří v Neratovicích druhým místem v Sen-II-D opustili kategorii D a získali C.

V tomto období se konaly i dvě ligy dospělých párů třídy M.
V Liberci 19.10.2019 se předvedli Kuba Minarovič s Terkou Kozlovskou a obsadili 17. místo v Lat a 15. ve Stt.

Tamtéž byli smolně těsně nepostupující do semifinále na 13. pozici v Lat René Skalský s Markét Feiferovou, kteří pak další body do rank listu a 15. pozici obsadili i v Mladé Boleslavi.

V Liberci si i hezky předvedli Honza Chobot s Míšou Sádkovou, kteří v Lat postoupili až do semifinále a obsadili 10.-11. pozici.

Tamtéž se pro změnu ve Stt výborně předvedli David Jodl s Kamilou Burešovou 4. místem a další finále přihodili i o týden později v Mladé Boleslavi, kde byli nekonec pátí.

Náš nejlepší pár Marek Bureš s Nasťou Iermolenko pak TL v Liberci s přehledem vyhráli v Lat a bohužel pro zranění museli před finále ve Stt odstoupit, jinak pomýšleli na mnohem lepší umístění.

Všem pevné zdraví a mnoho dalších úspěchů přejeme

Homola20191026 Jasek 4820 SkalskyMB Bures Liberec


Team TŠ Ivy Langerové a Top Dance Prague

Spolupracujeme

Taneční oblečení

tanecni obleceni

Vítězný pár

starDanceII

StarDance II

vitezka star dance

Kontaktujte nás

TŠ Ivy Langerové
Taneční kurzy - Praha

+420 602 440 058
+420 725 725 073

Zašlete nám email