Luxusní e-shop s první kolekcí tanečního oblečení zn. MI
Tisk
PDF

Skvělý seminář s Markem Burešem a Anastasii Iermolenko

V sobotu 28.ledna k nám do Tanečního studia Palmovka zavítali skvělí tanečníci a trenéři, zároveň Mistři ČR v latinsko-amerických tancích - Marek Bureš a Anastasia Iermolenko, aby se podíleli na finální přípravě našich párů na Mistrovství České republiky v latinsko-amerických tancích, které se koná již tuto sobotu 3.února v pražské Lucerně.

 

Samozřejmě se ale nejednalo jen o přípravu na MČR, ale i na další soutěže. Veříme, že jednodenní soustředění bylo užitečné nejen pro soutěžní páry, ale také pro sólo tanečníky či synchro tanečnice. Začali jsme pořádnou rozehřívací a posilovací rozcvičkou, následoval seminář, kde jsme se krásně pohupovali v rytmu samby a nakonec náročný, ale parádní practise!

 

Děkujeme za čas a péči, kterou nám Marek s Nasťou věnovali, jak na hromadném semináři, tak na individálních lekcích, a těšíme se na jejich příští návštěvu! ;-)

 

Na druhém sále ve stejný čas probíhalo také soustředění, tentokrát pro naši přípravku sportovního klubu. Výuku vedli naši hlavní lektoři - Jindřich Činčura a Iva Šisl Langerová a z úsměvů malých tanečníků a tanečnic bylo zřejmé, že byli s protančenou sobotu spokojeni.

 

                      DSC06324 kopie DSC06299 DSC06302 DSC06306

                      DSC06314 DSC06328 DSC06319 DSC06339

 

Děkujeme všem a brzy opět na viděnou!

 

Tým TŠ Ivy Langerové

Spolupracujeme

Taneční oblečení

tanecni obleceni

Vítězný pár

starDanceII

StarDance II

vitezka star dance

Kontaktujte nás

TŠ Ivy Langerové
Taneční kurzy - Praha

+420 602 440 058
+420 725 725 073

Zašlete nám email