Luxusní e-shop s první kolekcí tanečního oblečení zn. MI
Tisk
PDF

Sbírka medailí klubu roste

HomolaKladnoWTažení našich párů na soutěžích za drahými kovy pokračovalo i uplynulý víkend. V čechách se konaly dvě soutěže a to v sobotu 11.5.2019 v Kladně a v neděli 12.5.2019 v Chrudimi.

V neděli v Chrudimi se naše páry spíš ukazovaly ve finále. Ustin Kostrytsia s Verčou Němcovou byli pátí v dospělích-B Lat, Martin Chytil s Kačkou Ptáčkovou pak čtvrtí v juniorech-I-C Lat. Bronz a další F-ko k postupu si odvezli z kategorie Junior-II-C Lat Matouš Jašek s Laurou Čupkovou.

TrckaKladnoWÚspěšná byla naše výprava především v sobotu v Kladně. Ve své kategorii si finále zatančil a nakonec čtvrté místo obsadil Marek Tomčo s Jolí Štenglovou v dospělích-D Lat. Další naše páry si pak odvezli dohromady šest medailí, z toho pět zlatých. Franta Marek s Ivankou Biletskou vyhráli kategorii Dospělí-E Lat. Další medaile přihodil Honza Homola s Pájou Kusou, když vyhráli Juniory-II-E jak Lat, tak Stt a mají hned dvě zlaté. Kralovali také Kuba Trčka s Nikčou Čupkovou, kdy v juniorech-II-E Stt se ukázali ve finále na pátem místě, odvezli si bronz z kategorie Junior-I-D Lat a také dvě zlaté za vítězství v Jun-I-E Stt a Jun-II-D Lat.

Všem zúčastněným moc gratulujeme a držíme palce v dalších bojích na parketu


Tým TŠ Ivy Langerové

Spolupracujeme

Taneční oblečení

tanecni obleceni

Vítězný pár

starDanceII

StarDance II

vitezka star dance

Kontaktujte nás

TŠ Ivy Langerové
Taneční kurzy - Praha

+420 602 440 058
+420 725 725 073

Zašlete nám email