Luxusní e-shop s první kolekcí tanečního oblečení zn. MI
Tisk
PDF

Postupy do vyšší třídy a další úspěchy ze soutěží

IMG 9865Tento víkend jsme celý strávili úžasnými tanečními ukázkami v KD Mlejn, kde se svými vystoupeními ukázali všichni naši tanečníci a tanečnice.

Přesto si některé páry soutěžního klubu našly čas i na soutěže a opět se nevrátily s prázdnou. V sobotu 1.6.2019 se konala soutěž v Příbrami, kde Kuba Trčka s Nikčou Čupkovou byli ve finále ve Stt v kategoriích Junior-I a II. Lukáš Klimeš s Aničkou Jelínkovou pak byli čtvrtí ve finále v TPV Junior-I Lat a bronzoví v TPV Junior-I Stt.

Resized 3Hodně medailí jsme si odvezli z Kladna 2.6.2019. Míša Charvát s Barborkou Dalekorejovou si zatančili finále Jun-I C Stt, Ustim Kostrytsia s Verčou Němcovou byli smolně až čtvrtí v mládeži B Lat, ale další už odváželi drahé kovy. Franta Marek s Ivankou Biletskou vyhráli mládež E Lat. Artem Sova s Anežkou Jaškovou byli ve finále na Junior-I E Lat a Junior-II E Stt a odvezli si zlato z Junior-I E Stt a třídu D ve stt i v Lat. Kuba Trčka s Nikčou Čupkovou byli ve finále v Jun-II D Lat, dvakrát bronz si odvezli z Jun-I E Stt, Jun-I D Lat a stříbro z Jun-I E Stt, čímž také dotáhli třídu D pro Stt.


Členi SK3 Marek Bureš s Nasťou Iermolenko pak potvrdili formu a vyhráli superligu dospělých v Lat v sobotu v Mladé Boleslavi.

Všem moc gratulujeme a přejeme mnoho dalších úspěchůTeam TŠ Ivy Langerové

Spolupracujeme

Taneční oblečení

tanecni obleceni

Vítězný pár

starDanceII

StarDance II

vitezka star dance

Kontaktujte nás

TŠ Ivy Langerové
Taneční kurzy - Praha

+420 602 440 058
+420 725 725 073

Zašlete nám email