Luxusní e-shop s první kolekcí tanečního oblečení zn. MI
Tisk
PDF

Další medailové žně členů SK

Poslední dny opět přinesly mnoho dalších úspěchů.

O víkendu byly naše páry v sobotu 4.5.2019 v Kutné hoře a v neděli 5.5.2019 v Kolíně. Ve středu 8.5.2019 byl svátek a tak jsme mohli vyrazit ještě na soutěž do Nymburka.

Vojta Beran s Julií Jančovou zabodovali v Kolíně, kde byli kousek od medalle na čtvrtém místě v kategorii Junior-II-E Stt.
Také těsně pod bronzem skončili Franta Marek s Ivankou Biletskou, kteří byli 4. v dospělích-E Lat.
Ustim Kotrytsia s Verčou Němcovou pak byli také 4. v kategorii Mládež-B Lat a přidali i 6. místo v kategorii Dospělí-B Lat.

Další naši členové už sbírali medaile, a to v hojném počtu.
Matouš Jašek s Laurou Čupkovou vedle dvou pátých míst v Juniorech-II-C Stt (Kutná hora) a Lat (Nymburk) získali jedinou medaili a to zlato v mládeži –C Stt v Kutné hoře, což ale pro ně znamenalo postup do kategorie B.
Honza Homola s Pájou Kusou byli v Nymburku bronzoví v juniorech-II-E Stt a střibrní v stejné kategorii Lat.
Míša Charvát s Barčou Dalekorejovou se hojně ukazovali ve finále – obsadili 6. místo v kategorii Jun-I-D Stt v Kutné hoře, dvakrát byli kousíček od medaile čtvtí tamtéž v kategorii Jun-I-D Stt a pak v Nymburku v juniorech-I-D Lat. Za Lat v kategorii Děti-II-D vKutné hoře už byli třetí.  V Kutné hoře pak dokonce získali zlato v dětech-II-D Stt. Druzí byli v Nymburku v kategorii Junior-I-D Stt a tím završili svou spanilou jízdu za ziskem třídy C.
Martin Chytil s Kačkou Ptáčkovou si odvezli medailí hned pět. Byli 5. v Kolíně v kategorii Junior-I-C Lat, dvakrát bronzoví ( v Kutné hoře v kategorii Junoir-I-C Lat a v Nymburku v Junior-II-C Stt) a třikrát stříbrní( v Kolíně v kategoriích Jun-I-C Stt a Junior-II-C Lat a v Kutné hoře v kategorii Junior-I-C Lat).

Všem zúčastněným moc gratulujeme a přejeme mnoho dalších úspěchů

Jašek Bupr Homola Nymburkupr Charvat KH1.mistoupr Chytil KHupr Tým TŠ Ivy Langerové

Spolupracujeme

Taneční oblečení

tanecni obleceni

Vítězný pár

starDanceII

StarDance II

vitezka star dance

Kontaktujte nás

TŠ Ivy Langerové
Taneční kurzy - Praha

+420 602 440 058
+420 725 725 073

Zašlete nám email