Tisk
PDF

Lektoři Taneční školy

Langerova malá2 Mgr. Iva ŠISL LANGEROVÁ zakladatelka a spolumajitelka taneční školy
vedené kurzy: Lady SOLO Latin, taneční sk. Blueberries, nová výběrová skupinaZŠ Antonína ČermákaZŠ Emy Destinnové, ZŠ Bohumila HrabalaSoutěžní klub, Přípravka soutěžního klubu, Kurzy tance - Studio Palmovka

Cincura mala Ing. Jindřich ČINČURA - hlavní lektor a manažer taneční školy
vedené kurzy: Soutěžní klubPřípravka soutěžního klubu
 
Kotatkova mala Šárka KOŤÁTKOVÁ DiS. umělecká vedoucí taneční školy
vedené kurzy: Lady SOLO Latintaneční sk. Latin Angels, EnveloppéZŠ Pod Marjánkou, ZŠ U Parkánu, ZŠ Ohradní, ZŠ Hanspaulka, ZŠ Bronzová



female malá Erika BALEJOVÁ
vedené kurzy: ZŠ U Krčského lesa
   
Benjakova mala Mgr. Barbora BENJAKOVÁ
vedené kurzy: 
   
 Bezpalcova mala Mgr. Tereza BEZPALCOVÁ                      
vedené kurzy: FZŠ Barrandov 2 - V Remízku
   
Bryndová mini Jana BRYNDOVÁ
vedené kurzy:ZŠ Na Beránku, ZŠ Písnická
 
 Brezinova mala
Helena BŘEZINOVÁ

vedené kurzy: ZŠ BíláFZŠ Mazurská, ZŠ Norbertov, ZŠ Horáčkovavýběrová dívčí skupina Red Roses, Just Dance
   
Buřilová mini Markéta BUŘILOVÁ
vedené kurzy: 
   
horakova mala2 Bc. Eliška ČINČUROVÁ
vedené kurzy: ZŠ Tusarova
   
 female malá
Mgr. Tereza ČTVRTEČKOVÁ

vedené kurzy: ZŠ Barrandov 1 - Chaplinovo nám.
   
 Drekslerová malá
Mariana DREKSLEROVÁ
vedené kurzy: ZŠ Věry Čáslavské, ZŠ Roztoky, ZŠ Vybíralova
   
 female malá
Anna DRMELOVÁ

vedené kurzy: ZŠ Marjánka, ZŠ Podbělohorská
   
 Feiferová kopie
Markéta FEIFEROVÁ

vedené kurzy: ZŠ U Roháčových kasáren, Taneční kurz pro páry
   
 Havel malá
Adam HAVEL
vedené kurzy: ZŠ Malostranská
   
jelinekmala Pavel JELÍNEK
vedené kurzy: ZŠ Trávníčkova
   
Jelinkova mala Bc. Simona JELÍNKOVÁ
vedené kurzy: ZŠ Otokara Chlupa, výběrová taneční skupina Colour Dance
   
Jodl David David JODL
vedené kurzy: ZŠ Brána jazyků, ZŠ Pošepného
 



Jurášková malá
Kateřina JURÁŠKOVÁ
vedené kurzy: ZŠ Filosofská, FZŠ Na Chodovci
 


Karlíčková kopie

Aneta KARLÍČKOVÁ
vedené kurzy: ZŠ Jílovská,
 


Kladrubský 2 Michal KLADRUBSKÝ
vedené kurzy: ZŠ Na Smetance, ZŠ Burešova, ZŠ Glowackého, ZŠ KorunovačníZŠ Sázavská
   
female malá Julie KLOUČKOVÁ
vedené kurzy: ZŠ Jiřího z Poděbrad, ZŠ Hostivice
 


female malá Natálie KOLÁŘOVÁ
vedené kurzy:
 


female malá Zuzana KOLSKÁ
vedené kurzy: ZŠ V Rybníčkách
 
Kormoš mini Adam KORMOŠ
vedené kurzy:  
   
kozlovskamala Tereza KOZLOVSKÁ
vedené kurzy: taneční sk. Be Girls, CatsZŠ Gen. Janouška, první taneční krůčky
   
krejčík malá Vít KREJČÍK
vedené kurzy:
   
Krivošej kopie

Jan KRIVOŠEJ
vedené kurzy:

 
Kukučova mala Ing. Jana KUKUČOVÁ
vedené kurzy: Soutěžní klubPřípravka soutěžního klubu
   

Kuthan kopie
Martin KUTHAN
vedené kurzy:
 


Lišková Kateřina LIŠKOVÁ
vedné kurzy: ZŠ Libčická
 

 
male malá Bc. Jan MUSAL
vedené kurzy: ZŠ Starodubečská, ZŠ HostýnskáZŠ Mikoláše Alše
   
nevrlá kopie Kristýna NEVRLÁ
vedené kurzy: ZŠ Hostivař
   
Pleyer2 kopie Štěpán PLEYER
vedené kurzy: ZŠ Chmelnice, Taneční kurz pro páry, Lady SOLO Latin
 

 
Pluskalová malá Viktorie PLUSKALOVÁ
vedené kurzy: ZŠ Zeleneč
 

 
polacekmala Marek POLÁČEK
vedené kurzy: ZŠ Eduarda Beneše, ZŠ T.G.M. - Ortenovo nám.
   
Sailerová kopie Tereza SAILEROVÁ
vedené kurzy: ZŠ Marjánka, ZŠ Podbělohorská
   
female malá Jana SEKOVÁ
vedené kurzy: ZŠ Jiřího z Lobkovic
 

male malá René SKALSKÝ
vedené kurzy: ZŠ Kuncova, ZŠ Nepomucká
 

Skorkovská2 kopie1 Markéta SKORKOVSKÁ
vedené kurzy: ZŠ Meteorologická
   
strialová profil kopie Gabriela STRIALOVÁ
vedené kurzy: ZS Donovalská
   
Synáček Jan SYNÁČEK
vedené kurzy:
   
Synek malá Martin SYNEK
vedené kurzy: Lady SOLO N105
   
ŠAFRÁNEK . MALÁ David ŠAFRÁNEK
vedené kurzy:
   
Valdová malá kopie Viktorie VALDOVÁ
vedené kurzy:Viva Dance, soutěžní skupina Diamond, první taneční krůčky
   
Vika mini Martin VIKA
vedené kurzy: ZŠ Dědina
   
 zichová Eliška ZICHOVÁ
vedené kurzy: ZŠ Řeporyje, ZŠ U Obory