Tisk
PDF

Individuální lekce pro členy Sportovního klubu

 

Rozvrhy individuálních hodin - pouze pro členy SK a přípravky + synchro 

  • vyučující lektoři: Jindřich Činčura, Iva Šisl Langerová, vybraní lektoři TŠ Ivy Langerové
  • objednávejte: na tel: 725 725 073 nebo na e-mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript
  • Individuální lekce lze zrušit nejpozději 48 hodin před jejím konáním!!! Poukud je individuální lekce zrušena méně než 48 hodin před jejím konáním a místo neobsadí náhradník, účtujeme storno poplatek 200 Kč/pár. Pokud není  rezervovaná individuální lekce odhlášena nebo je odhlášena méně než 5 hodin před jejím započetím účtujeme plnou cenu. Pro zrušení již rezervované individuální lekce pište na: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .
  • Taneční škola si vyhrazuje právo přiřadit jednotlivé páry k lektorům dle potřeby. Rozpis nových individuálních hodin bude zveřejněn 2 týdny po jeho vypsání!

(aktualizováno 22.3.2019) 
místo konání individiální lekce:


Sobota 23.3.2019 (soustředění):  
(Taneční centrum Palmovka - adresa: ZDE)

termín/čas:      
14:30 - 15:15 h. Anna-Marie Aneltová     
15:00 - 15:45 h.      


Pondělí:  
(Taneční centrum Palmovka - adresa: ZDE)

termín/čas: 16:15 - 17:00 h. 17:00 - 17:45 h. 18:00 - 18:45 h.  
4.2.2019 Klimeš+Jelínková Škráčková+Miláčková 
Lehnerová+Lukešová
Klimeš+Jelínková
 Sova+Jašková
Jašek+Čupková
Trčka+Čupková
 
11.2.2019 18:00-18:45
Chytil+Ptáčková
Charvát+Dalekorejová 
18:45-19:30
Chytil+Ptáčková
Charvát+Dalekorejová 
 
   
18.2.2019    Trčka+Čupková
L. Čupková
 
25.2.2019 Klimeš+Jelínková Škráčková+Miláčková
Lehnerová+Lukešová
 
Klimeš+Jelínková
Trčka+Čupková  
4.3.2019 Klimeš+Jelínková Charvát+Dalekorejová
Lehnerová+Lukešová

 Klimeš+Jelínková
Charvát+Dalekorejová
Jašek+Čupková 

Sova+Jašková
 
11.3.2019 Klimeš+Jelínková Lehnerová+Lukešová
 Klimeš+Jelínková
Škráčková+Miláčková
Sova+Jašková  
18.3.2019 Klimeš+Jelínková Lehnerová+Lukešová
 Klimeš+Jelínková
Charvát+Dalekorejová
Jašek+Čupková
Trčka+Čupková 
Sova+Jašková
Chytil+Ptáčková
19:00-19:45
Nováková+Aneltová
25.3.2019 Charvát+Dalekorejová 
Škráčková+Miláčková
Jašek+Čupková
Trčka+Čupková 
Sova+Jašková
Chytil+Ptáčková
19:00-19:45
Nováková+Aneltová
1.4.2019 Klimeš+Jelínková Lehnerová+Lukešová 
Klimeš+Jelínková
Škráčková+Miláčková
Aneltová+Nováková
Chytil+Ptáčková
Jašek+Čupková
Trčka+Čupková
 Sova+Jašková
Chytil+Ptáčková
 
8.4.2019 Klimeš+Jelínková
Blecha+Slámová
Lehnerová+Lukešová 
Klimeš+Jelínková
Škráčková+Miláčková
Aneltová+Nováková
Jašek+Čupková
Trčka+Čupková 
Sova+Jašková
Chytil+Ptáčková
 
15.4.2019 Klimeš+Jelínková Lehnerová+Lukešová 
Klimeš+Jelínková
Aneltová+Nováková
Jašek+Čupková
Trčka+Čupková 
Chytil+Ptáčková
 
29.4.2019 Lehnerová+Lukešová 
Škráčková+Miláčková
Aneltová+Nováková
Jašek+Čupková 
Sova+Jašková
Chytil+Ptáčková
 


Úterý: Taneční centrum Palmovka (adresa: ZDE)

termín/čas: 16:15 - 17:00 h. 17:00-17:45 h. 17:45 - 18:30 h.
5.2.2019  Chytil+Ptáčková 
16:30-17:15
Doležalová+Ševčíková
 Chytil+Ptáčková   
12.2.2019  15:00-16:00
Charvát+Dalekorejová
16:00-17:00
Chytil+Ptáčková 
Charvát+Dalekorejová
 
 
17:00-18:30
Chytil+Ptáčková 
 
19.2.2019   16:30-17:15
Doležalová+Ševčíková
17:15-18:00
Doležalová+Ševčíková
 

Charvát+Dalekorejová
Charvát+Dalekorejová 
26.2.2019    17:45-18:30
Chytil+Ptáčková 
18:30-19:15
Chytil+Ptáčková 
5.3.2019  16:30-17:15
Doležalová+Ševčíková
17:15-18:00
Doležalová+Ševčíková
 

17:45-18:30
Chytil+Ptáčková 
18:30-19:15
Chytil+Ptáčková 
12.3.2019  16:30-17:15
Doležalová+Ševčíková
Charvát+Dalekorejová  nelze
19.3.2019  16:30-17:15
Doležalová+Ševčíková
 17:45-18:30
Nováková+Aneltová
nelze
26.3.2019  16:30-17:15
Doležalová+Ševčíková
17:15-18:00
Doležalová+Ševčíková
 

17:45-18:30
Nováková+Aneltová
nelze

2.4.2019  16:30-17:15
Doležalová+Ševčíková
17:15-18:00
Doležalová+Ševčíková
 

nelze 
9.4.2019  16:30-17:15
Doležalová+Ševčíková
17:15-18:00
Doležalová+Ševčíková

nelze
16.4.2019  16:30-17:15
Doležalová+Ševčíková
nelze
23.4.2019  16:30-17:15
Doležalová+Ševčíková
  nelze
30.4.2019  16:30-17:15
Doležalová+Ševčíková
  nelze

Středa: Taneční centrum Palmovka (adresa: ZDE)

termín/čas: 15:15-16:00 17:00-17:45 17:45-18:30
 30.1.2019 Ondráčková Tereza     
6.2.2019 Ondráčková Tereza     
20.2.2019 Ondráčková Tereza     
27.2.2019 Ondráčková Tereza     
6.3.2019 Ondráčková Tereza     
13.3.2019   Chytil+Ptáčková  
20.3.2019  Ondráčková Tereza Chytil+Ptáčková  
27.3.2019   Chytil+Ptáčková  
3.4.2019   Ondráčková Tereza   19:30-21:00
Charvát+Dalekorejová 
19:30-20:15
Chytil+Ptáčková
10.4.2019  Ondráčková Tereza Chytil+Ptáčková  
17.4.2019 Ondráčková Tereza     
24.4.2019 Ondráčková Tereza  Chytil+Ptáčková  

Čtvrtek: Taneční centrum Palmovka (adresa: ZDE)

termín/čas: 15:45 - 16:45 h. 19:15 - 20:00 h. 20:00 - 20:45 h.
 14.2.2019 Chytil+Ptáčková 
Charvát+Dalekorejová
   
21.2.2019 17:30-18:15
Charvát+Dalekorejová
18:15-19:00
Charvát+Dalekorejová
 
20.3.2019 16:00-18:00
Charvát+Dalekorejová
   
4.4.2019 16:15-18:15
Charvát+Dalekorejová
Chytil+Ptáčková
   
18.4.2019 14:00-15:30
Charvát+Dalekorejová
   


Pátek:
Taneční centrum Palmovka (
adresa: ZDE)

termín/čas: 14:45-15:30 h. 17:30-18:15 h. 18:15 - 19:00 h. 
1.2.2019   16:00-16:45
Jašek+Čupková
16:45-17:30
Jašek+Čupková
8.2.2019   Chytil+Ptáčková
Charvát+Dalekorejová
Tomčo+Štenglová
Miláčková
 Marek+Aldunina
Charvát+Dalekorejová
Chytil+Ptáčková
Radoňová+Lesová
Tomčo+Štenglová
15.2.2019   Charvát+Dalekorejová 
Charvát+Dalekorejová
22.2.2019   Charvát+Dalekorejová
Miláčková
Jašek+Čupková 
Charvát+Dalekorejová
Jašek+Čupková 
Trčka+Čupková
1.3.2019   Charvát+Dalekorejová
Chytil+Ptáčková
Sova+Jašková
Homola+Kusá
Charvát+Dalekorejová
Chytil+Ptáčková
Radoňová+Lesová
Tomčo+Stenglová
8.3.2019 Blecha+Slámová Chytil+Ptáčková
Sovová+Pročková
Miláčková
Trčka+Čupková
Sova+Jašková
Heralová+Kratochvílová
Chytil+Ptáčková
Homola+Kusá
Vilímová+Kazymyrko
Doležalová+Ševčíková

15.3.2019   Chytil+Ptáčková
Sova+Jašková
Jašek+Čupková
Trčka+Čupková
Homola+Kusá
Charvát+Dalekorejová
Chytil+Ptáčková
Radoňová+Lesová
Tomčo+Stenglová
Sovová+Pročková
22.3.2019   Charvát+Dalekorejová
Chytil+Ptáčková
Sova+Jašková
Tomčo+Stenglová
Sovová+Pročková
Trčka+Čupková
Charvát+Dalekorejová
Chytil+Ptáčková
Beran+Jančová
Radoňová+Lesová
Jašek+Čupková
Vilímová+Kazymyrko
29.3.2019   Charvát+Dalekorejová
Chytil+Ptáčková
Miláčková
Trčka+Čupková
Homola+Kusá
Tomčo+Stenglová
Charvát+Dalekorejová
Chytil+Ptáčková
Sova+Jašková
Jašek+Čupková
Vilímová+Kazymyrko
Doležalová+Ševčíková
5.4.2019   Sova+Jašková
Sovová+Pročková
Trčka+Čupková
Homola+Kusá
Radoňová+Lesová
Tomčo+Stenglová
Vilímová+Kazymyrko
Doležalová+Ševčíková
12.4.2019   Charvát+Dalekorejová
Beran+Jančová
Sovová+Pročková
Jašek+Čupková
Tomčo+Stenglová
Doležalová+Ševčíková
Charvát+Dalekorejová
Radoňová+Lesová
Miláčková
Trčka+Čupková
Doležalová+Ševčíková
Jolová+Sedláčková
19.4.2019     18:00-19:30
Charvát+Dalekorejová
26.4.2019   Charvát+Dalekorejová
Chytil+Ptáčková
Sova+Jašková
Trčka+Čupková
Sovová+Pročková
Homola+Kusá
Jolová+Sedláčková
Charvát+Dalekorejová
Chytil+Ptáčková
Beran+Jančová
Radoňová+Lesová
Tomčo+Stenglová
Jašek+Čupková
Vilímová+Kazymyrko

Sobota, neděle: Taneční centrum Palmovka (adresa: ZDE)

termín/čas: 9:15-10:00 h. 10:00 - 10:45 h. 10:45 - 11:30 h.
17.3.2019  Jašek+Čupková  Charvát+Dalekorejová Charvát+Dalekorejová 

 

Spolupracujeme

Taneční oblečení

tanecni obleceni

Vítězný pár

starDanceII

StarDance II

vitezka star dance

Kontaktujte nás

TŠ Ivy Langerové
Taneční kurzy - Praha

+420 602 440 058
+420 725 725 073

Zašlete nám email