Tisk
PDF

Individuální lekce pro členy Sportovního klubu

 

Rozvrhy individuálních hodin - pouze pro členy SK a přípravky + synchro 

  • vyučující lektoři: Jindřich Činčura, Iva Šisl Langerová, vybraní lektoři TŠ Ivy Langerové
  • objednávejte: na tel: 725 725 073 nebo na e-mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript
  • Individuální lekce lze zrušit nejpozději 48 hodin před jejím konáním!!! Poukud je individuální lekce zrušena méně než 48 hodin před jejím konáním a místo neobsadí náhradník, účtujeme storno poplatek 200 Kč/pár. Pokud není  rezervovaná individuální lekce odhlášena nebo je odhlášena méně než 5 hodin před jejím započetím účtujeme plnou cenu. Pro zrušení již rezervované individuální lekce pište na: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .
  • Taneční škola si vyhrazuje právo přiřadit jednotlivé páry k lektorům dle potřeby. Rozpis nových individuálních hodin bude zveřejněn 2 týdny po jeho vypsání!

(aktualizováno 11.10.2018) 
místo konání individiální lekce:


Sobota 16.6.2018 (soustředění):  
(Taneční centrum Palmovka - adresa: ZDE)

termín/čas:      
13:30 - 14:15 h. x x Charvátová
14:15 - 15:00 h. x x  
15:00 - 15:45 h. Charvát+Dalekorejová Chytil+Ptáčková  


Pondělí: 16:15 - 17:00 h. a 20:00 - 20:45. 
(Taneční centrum Palmovka - adresa: ZDE)

termín/čas: 16:15 - 17:00 h. 17:00 - 17:45 h. 18:00 - 18:45 h. 20:00 - 20:45 h.
1.10.2018 Klimeš+Jelínková
volný termín
  Jašek+Čupková volný termín
8.10.2018 Klimeš+Jelínková
volný termín
  Jašek+Čupková volný termín
15.10.2018 Klimeš+Jelínková
volný termín
Charvát+Dalekorejová
Lehnerová+Lukešová
Čubová+Antos
Jašek+Čupková
Sova+Jašková
17:45-18:30
Charvát+Dalekorejová
volný termín
22.10.2018 Klimeš+Jelínková
volný termín
Lehnerová+Lukešová
Škráčková+Miláčková 
Jašek+Čupková
Sova+Jašková
volný termín
5.11.2018 Klimeš+Jelínková
volný termín
Lehnerová+Lukešová
Škráčková+Miláčková
 
Jašek+Čupková
Sova+Jašková
volný termín
12.11.2018 Klimeš+Jelínková
volný termín
Lehnerová+Lukešová
Škráčková+Miláčková
 
Jašek+Čupková
Sova+Jašková
volný termín
19.11.2018  Klimeš+Jelínková
volný termín
Lehnerová+Lukešová
Škráčková+Miláčková
 
 
Jašek+Čupková
Sova+Jašková
volný termín
26.11.2018 Klimeš+Jelínková
volný termín
Lehnerová+Lukešová
Škráčková+Miláčková
 
Jašek+Čupková
Sova+Jašková
volný termín 
3.12.2018 Klimeš+Jelínková
volný termín
 
Lehnerová+Lukešová
Škráčková+Miláčková
 
Jašek+Čupková
Sova+Jašková
volný termín 
10.12.2018 Klimeš+Jelínková
volný termín
 
Lehnerová+Lukešová
Škráčková+Miláčková
 
Jašek+Čupková
Sova+Jašková
volný termín 
17.12.2018 Klimeš+Jelínková
volný termín
 
Lehnerová+Lukešová
Škráčková+Miláčková
 
Jašek+Čupková
Sova+Jašková
volný termín 


Úterý: 16:15 - 17:45 h. Taneční centrum Palmovka (adresa: ZDE)

termín/čas: 16:15 - 17:00 h. 17:00-17:45 h. 17:45 - 18:30 h.
2.10.2018 Chytil+Ptáčková
volný termín
  
Chytil+Ptáčková
volný termín
  
 
9.10.2018 Chytil+Ptáčková
volný termín
Chytil+Ptáčková
volný termín
 
16.10.2018 Charvát+Dalekorejová
volný termín
  
Charvát+Dalekorejová
volný termín
Charvát+Dalekorejová
23.10.2018 Chytil+Ptáčková
volný termín
Chytil+Ptáčková
volný termín
 
6.11.2018 Chytil+Ptáčková
volný termín
  
Chytil+Ptáčková
volný termín
 
13.11.2018 Chytil+Ptáčková
volný termín
Chytil+Ptáčková
volný termín
 
20.11.2018 Chytil+Ptáčková
volný termín
  
Chytil+Ptáčková
volný termín
 
27.11.2018 Chytil+Ptáčková
 volný termín  
Chytil+Ptáčková
volný termín
  
 
4.12.2018 Chytil+Ptáčková
volný termín  
Chytil+Ptáčková
volný termín
  
 
11.12.2018 Chytil+Ptáčková
volný termín
Chytil+Ptáčková
volný termín
 
17.12.2018 Chytil+Ptáčková
volný termín
Chytil+Ptáčková
volný termín
 

Středa: 16:30 - 18:00 h. Taneční centrum Palmovka (adresa: ZDE)

termín/čas: 16:30 - 17:15 h. 17:15 - 18:00 h.
 3.10.2018  Klimeš+Jelínková  Klimeš+Jelínková 
31.10.2018 Chytil+Ptáčková Chytil+Ptáčková

Čtvrtek: 19:15 - 20:00 h. Taneční centrum Palmovka (adresa: ZDE)

termín/čas: 19:15 - 20:00 h. 20:00 - 20:45 h.
     


Pátek:
Taneční centrum Palmovka 17:30-18:15 a 18:15-19:00 h. (
adresa: ZDE)

termín/čas: 17:30-18:15 h. 18:15 - 19:00 h.  19:00 - 19:45 h.
5.10.2018 Charvát+Dalekorejová
Chytil Ptáčková

Sova+Jašková
Charvát+Dalekorejová 
Jašek+L. Čupková
N. Čupková
volný termín
 
12.10.2018 Charvát+Dalekorejová
Jašek+L. Čupková
N. Čupková
Chytil+Ptáčková
 Charvát+Dalekorejová
Chytil+Ptáčková

Sova+Jašková
Miláčková
volný termín

15:00-15:45
Nová+Svobodová 
19.10.2018 Charvát+Dalekorejová
Chytil+Ptáčková

N. Čupková
Shíbalová+Jolová
Charvát+Dalekorejová
Jašek+L. Čupková

Sova+Jašková
 volný termín
 
26.10.2018 Charvát+Dalekorejová
Jašek+L. Čupková

Sova+Jašková
Charvát+Dalekorejová
N. Čupková 

Shíbalová+Jolová
volný termín
 
2.11.2018 Charvát+Dalekorejová
Chytil Ptáčková

Sova+Jašková
Shíbalová+Jolová
Charvát+Dalekorejová 
Jašek+L. Čupková
N. Čupková
volný termín
 
9.11.2018 Charvát+Dalekorejová
Jašek+L. Čupková
N. Čupková
Sova+Jašková
Charvát+Dalekorejová
Chytil Ptáčková

Shíbalová+Jolová

volný termín 
 
16.11.2018 Charvát+Dalekorejová
Chytil Ptáčková

N. Čupková
Shíbalová+Jolová
Charvát+Dalekorejová
Jašek+L. Čupková
Sova+Jašková
 volný termín 
 
23.11.2018  Charvát+Dalekorejová
Jašek+L. Čupková
Sova+Jašková
Charvát+Dalekorejová
Chytil Ptáčková

N. Čupková
 
volný termín 
 
30.11.2018 Charvát+Dalekorejová
Chytil Ptáčková

Charvát+Dalekorejová
Shíbalová+Jolová

volný termín
 

 
7.12.2018 Charvát+Dalekorejová
Jašek+L. Čupková
N. Čupková
Chytil+Ptáčková
 Charvát+Dalekorejová
Chytil Ptáčková

Sova+Jašková
Shíbalová+Jolová

volný termín 
 
14.12.2018 Charvát+Dalekorejová
Chytil Ptáčková

N. Čupková
Shíbalová+Jolová
Charvát+Dalekorejová
Jašek+L. Čupková
Sova+Jašková
 volný termín 
 
21.12.2018 Charvát+Dalekorejová
Jašek+L. Čupková
Sova+Jašková
N. Čupková
 
Charvát+Dalekorejová
Chytil+Ptáčková

Shíbalová+Jolová

volný termín 
 


Prázdniny:
Taneční centrum Palmovka (
adresa: ZDE)

termín/čas: 17:00-17:45 h. 17:45-18:30 h.      
10.7.2018  Homola+Benedetti Homola+Benedetti 
11.7.2018 Homola+Benedetti Homola+Benedetti
12.7.2018 Homola+Benedetti  Homola+Benedetti 
termín/čas: 10:30-11:15 h. 11:15 - 12:00 h.  12:00 - 12:45 h. 12:45 - 13:30 h.
23.7.2018 Charvát+Charvátová
Charvát+Charvátová Charvát+Charvátová
25.7.2018 Charvát+Charvátová Charvát+Charvátová Charvát+Charvátová
27.7.2018 Charvát+Charvátová Charvát+Charvátová Charvát+Charvátová
30.7.2018
Charvát+Charvátová Charvát+Charvátová Charvát+Charvátová
3.8.2018 Charvát+Charvátová Charvát+Charvátová Charvát+Charvátová
6.8.2018 Charvát+Dalekorejová Charvát+Dalekorejová Charvát+Dalekorejová 13:30 - 14:15 h.
8.8.2018 Charvát+Dalekorejová Charvát+Dalekorejová Charvát+Dalekorejová Těššeny+Nováková Těššeny+Nováková
9.8.2018 Charvát+Dalekorejová Charvát+Dalekorejová Charvát+Dalekorejová Těššeny+Nováková Těššeny+Nováková
13.8.2018 Charvát+Dalekorejová Charvát+Dalekorejová Charvát+Dalekorejová
15.8.2018 Charvát+Dalekorejová Charvát+Dalekorejová Charvát+Dalekorejová
17.8.2018 Charvát+Dalekorejová Charvát+Dalekorejová Charvát+Dalekorejová
v rámci soustředění  16:30-17:15 h. 17:15-18:00 h. 18:00-18:45 h. 
20.8.2018 Jašek+Čupková L. Charvát+Dalekorejová  Charvát+Dalekorejová 
21.8.2018 Jašek+Čupková L.
Čupková N.
Charvát+Dalekorejová
Těššeny+Nováková
Charvát+Dalekorejová 
22.8.2018 Jašek+Čupková L.
Čupková 
23.8.2018 Charvát+Dalekorejová  Charvát+Dalekorejová
 16:30 - 17:15 h. 17:15 - 18:00 h. 18:00  - 18:45 h.  18:45 - 19:30 h.  
27.8.2018      Jašek+Čupková 
Sova+Jašková
Jašek+Čupková  
Sova+Jašková
  10:30-11:15 h. 11:15 - 12:00 h.  12:00 - 12:45 h. 12:45 - 13:30 h.
28.8.2017 Charvát+Dalekorejová Charvát+Dalekorejová Charvát+Dalekorejová
29.8.2018 Charvát+Dalekorejová Charvát+Dalekorejová Charvát+Dalekorejová  
 16:30 - 17:15 h. 17:15 - 18:00 h. 18:00  - 18:45 h.  18:45 - 19:30 h.  
29.8.2018      Jašek+Čupková 
Sova+Jašková
Jašek+Čupková  
Sova+Jašková
30.8.2018      Škráčková  Škráčková  
  10:30-11:15 h. 11:15 - 12:00 h.  12:00 - 12:45 h. 12:45 - 13:30 h.
31.8.2018 Charvát+Dalekorejová Charvát+Dalekorejová Charvát+Dalekorejová  
 16:30 - 17:15 h.  17:15 - 18:00 h. 18:00  - 18:45 h.  18:45 - 19:30 h.  
31.8.2018    Jašek+Čupková 
Sova+Jašková
Jašek+Čupková
Sova+Jašková 
 
15:15 - 16:45 h. 16:45 - 17:30 h. 17:30 - 18:15 h.  18:15 - 19:00 h. 
3.9.2018 Charvát+Dalekorejová  Klimeš+Jelínková  Chytil + Ptáčková Chytil + Ptáčková 
4.9.2018   Charvát+Dalekorejová   Charvát+Dalekorejová Charvát+Dalekorejová 
5.9.2018     Chytil + Ptáčková  Chytil + Ptáčková 
6.9.2018     Škráčková+Miláčková Škráčková+Miláčková  
16:00 - 16:45 h.  16:45 - 17:30 h   17:30 - 18:15 h.  18:15 - 19:00 h. 
7.9.2018 Jašek+Čupková
Sova+Jašková
od 15:15 Charvát+Dalekorejová
Jašek+Čupková
Sova+Jašková
Charvát+Dalekorejová
Chytil + Ptáčková  

Chytil + Ptáčková  

10.9.2018   Klimeš+Jelínková
Chytil + Ptáčková  Chytil + Ptáčková 
11.9.2018     Škráčková+Miláčková  Škráčková+Miláčková 
12.9.2018     Chytil + Ptáčková  Chytil + Ptáčková 
14.9.2018     Chytil + Ptáčková
 Jašek+Čupková
Sova+Jašková
 
Chytil + Ptáčková 
17.9.2018   Klimeš+Jelínková
Čepek+Škráčková
Klimeš+Jelínková
Sova+Jašková
Jašek+Čupková
Jašek+Čupková
Sova+Jašková 
18.9.2018        
19.9.2018     Klimeš
Dalekorejová 
Klimeš
Dalekorejová
 
20.9.2018     Chytil + Ptáčková  Chytil + Ptáčková 
21.9.2018 Klimeš+Jelínková  Klimeš+Jelínková   Chytil + Ptáčková
Jašek+Čupková
Chytil + Ptáčková
24.9.2018      Charvát+Dalekorejová
Chytil + Ptáčková
Jašek+Čupková
Sova+Jašková
 

Charvát+Dalekorejová 
Chytil + Ptáčková
Jašek+Čupková
Sova+Jašková 
25.9.2018      Charvát+Dalekorejová Charvát+Dalekorejová 
26.9.2018      Charvát+Dalekorejová
Chytil + Ptáčková
Jašek+Čupková
Sova+Jašková
Klimeš
Charvát+Dalekorejová
Chytil + Ptáčková
Jašek+Čupková
 
Sova+Jašková
Klimeš
27.9.2018      Škráčková+Miláčková
Chytil + Ptáčková 
Škráčková+Miláčková
Chytil + Ptáčková 
 

Spolupracujeme

Taneční oblečení

tanecni obleceni

Vítězný pár

starDanceII

StarDance II

vitezka star dance

Kontaktujte nás

TŠ Ivy Langerové
Taneční kurzy - Praha

+420 602 440 058
+420 725 725 073

Zašlete nám email