Tisk
PDF

Individuální lekce pro členy Sportovního klubu

 

Rozvrhy individuálních hodin - pouze pro členy SK a přípravky + synchro 

  • vyučující lektoři: Jindřich Činčura, Iva Šisl Langerová, vybraní lektoři TŠ Ivy Langerové
  • objednávejte: na tel: 725 725 073 nebo na e-mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript
  • Individuální lekce lze zrušit nejpozději 48 hodin před jejím konáním!!! Poukud je individuální lekce zrušena méně než 48 hodin před jejím konáním a místo neobsadí náhradník, účtujeme storno poplatek 200 Kč/pár. Pokud není  rezervovaná individuální lekce odhlášena nebo je odhlášena méně než 5 hodin před jejím započetím účtujeme plnou cenu. Pro zrušení již rezervované individuální lekce pište na: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .
  • Taneční škola si vyhrazuje právo přiřadit jednotlivé páry k lektorům dle potřeby. Rozpis nových individuálních hodin bude zveřejněn 2 týdny po jeho vypsání!

(aktualizováno 22.3.2019) 
místo konání individiální lekce:


Sobota 23.3.2019 (soustředění):  
(Taneční centrum Palmovka - adresa: ZDE)

termín/čas:      
14:30 - 15:15 h. Anna-Marie Aneltová     
15:00 - 15:45 h.      


Pondělí:  
(Taneční centrum Palmovka - adresa: ZDE)

termín/čas: 16:15 - 17:00 h. 17:00 - 17:45 h. 18:00 - 18:45 h.
1.4.2019 Klimeš+Jelínková Lehnerová+Lukešová 
Klimeš+Jelínková
Škráčková+Miláčková
Aneltová+Nováková
Chytil+Ptáčková
Jašek+Čupková
Trčka+Čupková
 Sova+Jašková
Chytil+Ptáčková
8.4.2019 Klimeš+Jelínková
Blecha+Slámová
Lehnerová+Lukešová 
Klimeš+Jelínková
Škráčková+Miláčková
Aneltová+Nováková
Jašek+Čupková
Trčka+Čupková 
Sova+Jašková
Chytil+Ptáčková
15.4.2019 Klimeš+Jelínková Lehnerová+Lukešová 
Klimeš+Jelínková
Aneltová+Nováková
Jašek+Čupková
Trčka+Čupková 
Chytil+Ptáčková
29.4.2019 Lehnerová+Lukešová 
Škráčková+Miláčková
Jašek+Čupková 
Chytil+Ptáčková
6.5.2019 Klimeš+Jelínková  Lehnerová+Lukešová 
Aneltová+Nováková
Škráčková+Miláčková
Klimeš+Jelínková
Homola+Kusá
Jašek+Čupková
Trčka+Čupková 
Chytil+Ptáčková 
13.5.2019  Klimeš+Jelínková Aneltová+Nováková
Škráčková+Miláčková
Klimeš+Jelínková
Homola+Kusá
Jašek+Čupková
Trčka+Čupková 
Sova+Jašková
Chytil+Ptáčková 
20.5.2019 Klimeš+Jelínková  Lehnerová+Lukešová 
Aneltová+Nováková
Škráčková+Miláčková
Klimeš+Jelínková
Homola+Kusá
Jašek+Čupková
Trčka+Čupková 
Sova+Jašková
Chytil+Ptáčková 
27.5.2019 Klimeš+Jelínková  Lehnerová+Lukešová 
Aneltová+Nováková
Klimeš+Jelínková
Miláčková
Homola+Kusá
Jašek+Čupková
Trčka+Čupková
3.6.2019 Klimeš+Jelínková  Lehnerová+Lukešová 
Aneltová+Nováková
Škráčková+Miláčková
Klimeš+Jelínková
Jašek+Čupková
Trčka+Čupková 
Sova+Jašková
10.6.2019 Klimeš+Jelínková
 Chytil+Ptáčková 
Teššeny+Ševčíková
Aneltová+Nováková
Škráčková+Miláčková
Klimeš+Jelínková
Homola+Kusá
Jašek+Čupková(17:45-19:15)
Trčka+Čupková 
Chytil+Ptáčková 
Sova+Jašková
Aneltová
17.6.2019 Trčka+Čupková  Trčka+Čupková  
24.6.2019 Klimeš+Jelínková  Klimeš+Jelínková  Sova+Jašková(17:45-18:30)
Jašek+Čupková (18:30-20:00)


Úterý: Taneční centrum Palmovka (adresa: ZDE)

termín/čas: 16:15 - 17:00 h. 17:00-17:45 h.
2.4.2019  16:30-17:15
Doležalová+Ševčíková
17:15-18:00
Doležalová+Ševčíková
 

9.4.2019  16:30-17:15
Doležalová+Ševčíková
17:15-18:00
Doležalová+Ševčíková

16.4.2019  16:30-17:15
Doležalová+Ševčíková
23.4.2019  16:30-17:15
Doležalová+Ševčíková
17:00-17:45
Aneltová 
30.4.2019

17:45-18:30
Aneltová 
7.5.2019 18:30-19:30
Charvát+Dalekorejová
 
14.5.2019 16:30-17:15
Doležalová+Ševčíková
17:15-18:00
Doležalová+Ševčíková
28.5.2019 16:30-17:15
Doležalová+Ševčíková
15:30-17:00
Aneltová
17:15-18:00
Doležalová+Ševčíková
4.6.2019 16:30-17:15
Doležalová+Ševčíková
17:15-18:00
Doležalová+Ševčíková
18.6.2019 16:30-17:15
Doležalová+Ševčíková
17:15-18:00
Doležalová+Ševčíková
25.6.2019 16:30-17:15
Trčka+Čupková
17:15-18:00
Trčka+Čupková

Středa: Taneční centrum Palmovka (adresa: ZDE)

termín/čas: 15:15-16:00 17:00-17:45 17:45-18:30
3.4.2019   Ondráčková Tereza   19:30-21:00
Charvát+Dalekorejová 
19:30-20:15
Chytil+Ptáčková
10.4.2019  Ondráčková Tereza Chytil+Ptáčková  
17.4.2019 Ondráčková Tereza     
24.4.2019 Ondráčková Tereza  Chytil+Ptáčková  
1.5.2019 10:00-11:30
Chytil+Ptáčková
11:30-12:15
Homola
12:00-14:00
Charvát+Dalekorejová 
 
15.5.2019 Ondráčková Tereza  Chytil+Ptáčková  
22.5.2019 Ondráčková Tereza  Chytil+Ptáčková 19:30-21:00
Charvát+Dalekorejová 
29.5.2019 Ondráčková Tereza     
5.6.2019 Ondráčková Tereza    19:30-21:00
Charvát+Dalekorejová  
12.6.2019 Ondráčková Tereza  Trčka+Čupková   
19.6.0219 15:15-16:00
Nývltová+Tomanová
16:30-17:15
Jašek+Čupková
Trčka+Čupková
(16:15-17:00)
Teššeny+Ševčíková
 17:15-18:00
Jašek+Čupková
 
Trčka+Čupková
26.6.2019 16:30-17:15
Klimeš+Jelínková
 
(16:15-17:00)
Teššeny+Ševčíková
17:15-18:00
Klimeš+Jelínková
 
17:30-18:15
Tomanová+Nývltová

Sova+Jašková(17:45-18:30)
Jašek+Čupková (18:30-20:00) 

Čtvrtek: Taneční centrum Palmovka (adresa: ZDE)

termín/čas: 15:45 - 16:45 h. 19:15 - 20:00 h. 20:00 - 20:45 h.
4.4.2019 16:15-18:15
Charvát+Dalekorejová
Chytil+Ptáčková
   
18.4.2019 14:00-15:30
Charvát+Dalekorejová
   
23.5.2019 20:15-21:00
Charvát+Dalekorejová
   
13.5.2019 15:15-16:00
Barešová+Verni
15:00-15:45
Džurná+Gregorová
   
20.6.2019 15:15-16:00
Barešová+Verni
17:00-17:45
Jašek+Čupková 
 17:45-18:30
Jašek+Čupková 
27.6.2019   Jašek+Čupková (18:30-20:00)  


Pátek:
Taneční centrum Palmovka (
adresa: ZDE)

termín/čas: 14:45-15:30 h. 17:30-18:15 h. 18:15 - 19:00 h. 
5.4.2019   Sova+Jašková
Sovová+Pročková
Trčka+Čupková
Homola+Kusá
Radoňová+Lesová
Tomčo+Stenglová
Vilímová+Kazymyrko
Doležalová+Ševčíková
12.4.2019   Charvát+Dalekorejová
Beran+Jančová

Sovová+Pročková
Jašek+Čupková
Tomčo+Stenglová
Doležalová+Ševčíková
Charvát+Dalekorejová
Radoňová+Lesová
Miláčková
Trčka+Čupková
Doležalová+Ševčíková
Jolová+Sedláčková
19.4.2019     18:00-19:30
Charvát+Dalekorejová
26.4.2019   Charvát+Dalekorejová
Chytil+Ptáčková
Sova+Jašková
Trčka+Čupková
Sovová+Pročková
Homola+Kusá
Jolová+Sedláčková
Charvát+Dalekorejová
Chytil+Ptáčková
Radoňová+Lesová
Tomčo+Stenglová
Jašek+Čupková
Vilímová+Kazymyrko
3.5.2019   Tomčo+Stenglová
Jašek+Čupková
Jolová+Sedláčková
Marek+Biletská
Radoňová+Lesová
Vilímová+Kazymyrko
Beran+Jančová
10.5.2019   Charvát+Dalekorejová
Chytil+Ptáčková
Trčka+Čupková
Sovová+Pročková
Jolová+Sedláčková
Chytil+Ptáčková
Radoňová+Lesová
Jašek+Čupková
Homola+Kusá
17.5.2019   Charvát+Dalekorejová
Tomčo+Stenglová
Jašek+Čupková
Trčka+Čupková
Sova+Jašková
Homola+Kusá
Charvát+Dalekorejová
Vilímová+Kazymyrko
Sovová+Pročková
Jolová+Sedláčková
Marek+Biletská
24.5.2019   Charvát+Dalekorejová
Jašek+Čupková
Sova+Jašková
Homola+Kusá
Charvát+Dalekorejová
Radoňová+Lesová
Trčka+Čupková
31.5.2019   Charvát+Dalekorejová
Jašek+Čupková
Trčka+Čupková
Sova+Jašková
Sovová+Pročková
Marek+Biletská
Beran+Jančová
Charvát+Dalekorejová
Radoňová+Lesová
Homola+Kusá
7.6.2019 Jašek+Čupková (2x)   Charvát+Dalekorejová
Homola+Kusá
Jašek+Čupková
Jolová+Sedláčková
Marek+Biletská
Trčka+Čupková
Jašek+Čupková
Charvát+Dalekorejová
Radoňová+Lesová
Sova+Jašková
14.6.2019   Tomčo+Stenglová
Trčka+Čupková
Jolová+Sedláčková
Beran+Jančová
Radoňová+Lesová
Vilímová+Kazymyrko
Homola+Kusá
21.6.2019   Sova+Jašková(17:45-18:30) Jašek+Čupková (18:30-20:00)

Sobota, neděle: Taneční centrum Palmovka (adresa: ZDE)

termín/čas: 9:15-10:00 h. 10:00 - 10:45 h. 10:45 - 11:30 h.
17.3.2019  Jašek+Čupková  Charvát+Dalekorejová Charvát+Dalekorejová 
9.6.2019   Jašek+Čupková Jašek+Čupková

 

Spolupracujeme

Taneční oblečení

tanecni obleceni

Vítězný pár

starDanceII

StarDance II

vitezka star dance

Kontaktujte nás

TŠ Ivy Langerové
Taneční kurzy - Praha

+420 602 440 058
+420 725 725 073

Zašlete nám email