Luxusní e-shop s první kolekcí tanečního oblečení zn. MI
Tisk
PDF

Taneční soustředění 2017 - přihlašování

Letní taneční soustředění 2017 pořádáné Taneční školou Ivy Langerové jsou v délce jednoho týdne. Autobusová doprava z Prahy a zpět je zajištěna. Program DSC00707soustředění je opravdu bohatý nejen taneční aktivitou, ale i dalšími doprovodnými programy. Jako lektoři budou na všech turnusech
přítomni Jindřich Činčura + Iva Šisl Langerová + další vybraní lektoři Taneční školy.

 

Vzhledem k velkému zájmu a omezené kapacitě doporučujeme přihlásit se co nejdříve. Počet míst je omezen, rozhoduje datum Vašeho přihlášení a zaplacení zálohy!

 

K přihlášení na Taneční soustředění  jsou vypsány tyto turnusy:

Taneční soustředění 1. turnus - 1. 7. - 8. 7. 2017

termín: 1.7.2017 - 8.7.2017, cena: 5 300,- Kč, místo pobytu: Sedlčany
lektoři: Iva Šisl Langerová + Jindřich Činčura + vybraní lektoři Taneční školy
pokročilost:
 začátečníci, mírně pokročilí i pokročilí
detaily
1. turnus je přednostně určen pro výběrové dětské taneční skupiny Latin Angels, Colour Dance, Viva Dance, Be Girls, Cats, Soutěžní skupinu - Junioři, volnou kapacitu mohou doplnit další tanečnice/tanečníci

Taneční soustředění 2. turnus - 8. 7. - 15. 7. 2017

termín: 8.7.2017 - 15.7.2017, cena: 5 300,- Kč, místo pobytu: Sedlčany
lektoři: Iva Šisl Langerová + Jindřich Činčura + vybraní lektoři Taneční školy
pokročilost: začátečníci, mírně pokročilí i pokročilí
detaily
2. turnus je přednostně určen pro sportovní klub, přípravku sportovního klubu, soutěžní skupinu Enveloppé, taneční skupinu BlueBerries, novou dívčí skupina z konkurzu 2017, volnou kapacitu mohou doplnit další tanečnice/tanečníci

Pro koho je soustředění určeno?
Soustředění jsou určena pro sólové tanečníky a tanečnice 6-19let – výuka probíhá sólově, ne v páru – (s vyjímkou soutěžního sportovní klubu a přípravky). Je určeno pro členy i nečleny Taneční školy, protože právě soustředění může být skvělým startem pro mladého tanečníka či tanečnici! Na soustředění jsou tanečníci rozděleni do odpovídajících skupin.

Vybraná videa z minulého tanečního soustředění:
thumb d01 thumb d06 thumb d08 thumb d10 thumb d11

více videí a fotek z letního soustředění 2016 najdete v naší fotogalerii a videogalerii

Taneční program
Program soustředění je koncipován do dopoledního a odpoledního tanečního bloku v časové dotaci 90 až 120  minut. Dopolední a odpolední taneční program se zaměřuje na sportovní společenské tance, latinsko-americké a standardní, nové variace, choreografie, technickou průpravu, správné nášlapy, směrování a celkové zdokonalení pohybu se stálým důrazem na správné držení těla. Taneční bloky zahrnují nejen tanec, ale i fyzickou přípravu včetně cíleného posílení a důležitého protažení těla tanečníků.
DSC00723 DSC02776 DSC08964 DSC02993 DSC02739

Doprovodný program
V době, kdy se netančí, jsou pro naše tanečníky připraveny různé kolektivní společenské a sportovní hry, soutěže, koupání, výlety a procházky do blízkého okolí, stezky odvahy, maškarní diskotéka s volbou nejkrásnější masky, večerní opékání buřtů a zpěv při kytaře, závěrečné tanečně-herecké scénky v režii dětských skupin, kreslení a malování, stolní hry a další nápadité akce tak, aby byl program vždy zajímavý a hlavně pestrý. K tomuto patří i večerní program, který také spočívá v různých tanečních i netanečních hrách či v soutěžích týmů. Všechny doprovodné soutěže jsou po celý týden bodově hodnoceny a na závěru soustředění spolu s dalšími akcemi vyhodnoceny.
DSC01785 DSC01218 DSC02597 DSC03121 DSC02733
Lektoři, vychovatelé, zdravotník
Taneční soustředění je vždy podloženo týmem vynikajících lektorů, zkušených a kreativních vychovatelů a odborným zdravotníkem.
mistrovstvi prahy07_137 Marek Sarka2 Eliška _Jindra_2 Honza _Jana
Ubytování, stravování a pitný režim
Tento rok budeme ubytováni v areálu SOU Sedlčany. K dispozici pro naše tanečníky je zde zrcadlový sál, herna, velká taneční hala a venkovní hřiště. Účastníci budou ubytováni v prostorných převážně čtyřůžkových pokojích. Stravování na soustředění je pětkrát denně, přístup k pití je celodenní.

Pravidla a podmínky účasti na tanečním soustředění TŠ Ivy Langerové naleznete ZDE.Těšíme se na všechny malé i velké tanečíky!
Vaše Taneční škola

 

Spolupracujeme

Taneční oblečení

tanecni obleceni

Vítězný pár

starDanceII

StarDance II

vitezka star dance

Kontaktujte nás

TŠ Ivy Langerové
Taneční kurzy - Praha

+420 602 440 058
+420 725 725 073

Zašlete nám email