Luxusní e-shop s první kolekcí tanečního oblečení zn. MI
Tisk
PDF

Naše páry na Prague Open 2017

O uplynulém víkendu se v pražské Lucerně konala mezinárodní soutěž s názvem Prague Open 2017. Tato soutěž nabídla krásnou podívanou jak ve standardních, tak v latinsko-amerických tanících, a to ve všech věkových kategoriích. I my jsme zde měli své zástupce, a to dva juniorské páry - Viléma Kuntoše s Vendulou Kábrtovou a Vítka Svitáka s Karlou Stejskalovou.

 

Vítek s Kájou tančili v sobotu v kategorii Jun-I latinsko-americké tance, kde vybojovali dělené 33.-35.místo, o kategorii výš Jun-II obsadili 53.-54.příčku, což je ve velké mezinárodní konkurenci hezký výsledek.

 

Vilda s Vendy tančili v sobotu i v neděli, a to jak standardní tance, tak i latinu. V latinské části si v kategorii Jun-I vytančili dělené 31.-32.míso a v kat. Jun-II 55.místo. Ve standardních tancích se jim dařilo ještě lépe - v kategorii Jun-II si vytančili 44.-46-místo a v Jun-I dokonce postoupili do druhého kola, kde vybojovali parádní 21.příčku.

 

Pro oba páry to byla teprve druhá soutěž světového okruhu WDSF, takže výsledky jsou opravdu hezké a nasbírané zkušenosti určitě užitečné do dalšího soutěžení. Oběma párům blahopřejeme a ostatním členům sportovního klubu, kteří přišli fandit, děkujeme za parádní atmosféru, kterou našim tanečníkům i lektorům v Lucerně vytvořili.

 

foto na PO   PRAGUE~1

 

Tým TŠ Ivy Langerové

Spolupracujeme

Taneční oblečení

tanecni obleceni

Vítězný pár

starDanceII

StarDance II

vitezka star dance

Kontaktujte nás

TŠ Ivy Langerové
Taneční kurzy - Praha

+420 602 440 058
+420 725 725 073

Zašlete nám email