Tisk
PDF

Lektoři Taneční školy

Langerova malá2 Mgr. Iva ŠISL LANGEROVÁ zakladatelka a spolumajitelka taneční školy
vedené kurzy: Lady SOLO Latin, taneční sk. BlueberriesZŠ Antonína Čermáka
ZŠ Emy Destinnové, Soutěžní klub, Přípravka soutěžního klubu, Kurzy tance - Studio Palmovka

Cincura mala Ing. Jindřich ČINČURA - hlavní lektor a manažer taneční školy
vedené kurzy: Soutěžní klubPřípravka soutěžního klubu
 
Kotatkova mala Šárka KOŤÁTKOVÁ DiS. umělecká vedoucí taneční školy
vedené kurzy: Lady SOLO Latintaneční sk. Latin Angels, EnveloppéZŠ Pod Marjánkou, ZŠ U Parkánu, ZŠ Ohradní, ZŠ Hanspaulka, ZŠ Bronzová



Benjakova mala Mgr. Barbora BENJAKOVÁ
vedené kurzy: 
   
 Bezpalcova mala Mgr. Tereza BEZPALCOVÁ                      
vedené kurzy: FZŠ Barrandov 2 - V Remízku
   
Bryndová mini Jana BRYNDOVÁ
vedené kurzy:ZŠ Petřiny-Jih, ZŠ Na Beránku
 
 Brezinova mala
Helena BŘEZINOVÁ

vedené kurzy: FZŠ Mazurská, ZŠ Norbertov, ZŠ Brána Jazyků, ZŠ HoráčkovaTaneční kurz pro páry, výběrová dívčí skupina Red Roses, Just Dance
   
Bříza kopie Lukáš BŘÍZA
vedené kurzy: ZŠ Roztoky, výběrová skupina Cats
   
Buřilová mini Markéta BUŘILOVÁ
vedené kurzy: 
   
horakova mala2 Bc. Eliška ČINČUROVÁ
vedené kurzy: 
   
 female malá
Mgr. Tereza ČTVRTEČKOVÁ

vedené kurzy: ZŠ Barrandov 1 - Chaplinovo nám.
   
 Drekslerová malá
Mariana DREKSLEROVÁ
vedené kurzy: ZŠ Tusarova
   
 dvornicka mala
Katarína DVORNICKÁ

vedené kurzy: ZŠ Kuncova
   
 Feiferová kopie
Markéta FEIFEROVÁ

vedené kurzy: ZŠ Donovalská, ZŠ U Roháčových kasáren, Taneční kurz pro páry
   
 Havel malá
Adam HAVEL
vedené kurzy: ZŠ Malostranská
   
 Hynek 2 Antonín HYNEK-KRÄMER
vedené kurzy:
   
jelinekmala Pavel JELÍNEK
vedené kurzy: ZŠ Trávníčkova
   
Jelinkova mala Bc. Simona JELÍNKOVÁ
vedené kurzy: ZŠ Otokara Chlupa
   

Jodl David
David JODL
vedené kurzy:
 



Jurášková malá
Kateřina JURÁŠKOVÁ
vedené kurzy: ZŠ Filosofská, ZŠ Loučanská
 


kalous profil malá Tomáš KALOUS
vedené kurzy: ZŠ Nepomucká, výběrová skupina Colour Dance
   
Karlíčková kopie

Aneta KARLÍČKOVÁ
vedené kurzy: ZŠ Pošepného, ZŠ Jílovská,
 


Kladrubský 2 Michal KLADRUBSKÝ
vedené kurzy:Taneční kurz pro páry, ZŠ Na Smetance, ZŠ Burešova
   
female malá Julie KLOUČKOVÁ
vedené kurzy: ZŠ Jiřího z Poděbrad, ZŠ Hostivice
 


female malá Natálie KOLÁŘOVÁ
vedené kurzy:
 


Kormoš mini Adam KORMOŠ
vedené kurzy:  
   
kozlovskamala Tereza KOZLOVSKÁ
vedené kurzy: Soutěžní skupina - Diamond, taneční sk. Be Girls, Jiřího z Lobkovic, ZŠ Gen. Janouška, ZŠ Sázavská
   
krejčík malá Vít KREJČÍK
vedené kurzy: ZŠ Veronské náměstí
   
Krivošej kopie

Jan KRIVOŠEJ
vedené kurzy:

 
Kukučova mala Ing. Jana KUKUČOVÁ
vedené kurzy: Soutěžní klubPřípravka soutěžního klubu
   

Kuthan kopie
Martin KUTHAN
vedené kurzy:
 


Lišková Kateřina LIŠKOVÁ
vedné kurzy:
 

 
male malá Bc. Jan MUSAL
vedené kurzy: ZŠ Starodubečská, ZŠ HostýnskáZŠ Mikoláše Alše, ZŠ V Rybníčkách
   
nevrlá kopie Kristýna NEVRLÁ
vedené kurzy: ZŠ Hostivař
   
Pleyer2 kopie Štěpán PLEYER
vedené kurzy: ZŠ Chmelnice, Taneční kurz pro páry, Lady SOLO Latin
 

 
Pluskalová malá Viktorie PLUSKALOVÁ
vedené kurzy: ZŠ Zeleneč, ZŠ Na Chodovci
 

 
polacekmala Marek POLÁČEK
vedené kurzy: ZŠ Eduarda Beneše, ZŠ T.G.M. - Ortenovo nám.
   
Sailerová kopie Tereza SAILEROVÁ
vedené kurzy: ZŠ Marjánka, ZŠ Podbělohorská
   
Skorkovská2 kopie1 Markéta SKORKOVSKÁ
vedené kurzy: ZŠ Meteorologická
   
strialová profil kopie Gabriela STRIALOVÁ
vedené kurzy:
   
Synáček Jan SYNÁČEK
vedené kurzy:
   
Synek malá Martin SYNEK
vedené kurzy: ZŠ U Krčského lesa, ZŠ Glowackého, Lady SOLO N105
   
ŠAFRÁNEK . MALÁ David ŠAFRÁNEK
vedené kurzy:
   
Škodová malá Lenka ŠKODOVÁ
vedené kurzy: ZŠ Libčická
   
Těšitelová malá Tereza TĚŠITELOVÁ
vedené kurzy: 
   
Valdová malá kopie Viktorie VALDOVÁ
vedené kurzy:Viva Dance, soutěžní skupina Diamond
   
Vika mini Martin VIKA
vedené kurzy: ZŠ Dědina
   
Voronina mala Olga VORONINA
vedené kurzy:
   
 zichová Eliška ZICHOVÁ
vedené kurzy: ZŠ Řeporyje