Tisk
PDF

Lektoři Taneční školy

Langerova malá2 Mgr. Iva ŠISL LANGEROVÁ zakladatelka a spolumajitelka taneční školy
vedené kurzy: Lady SOLO Latin, taneční sk. BlueberriesZŠ Antonína Čermáka
ZŠ Emy Destinnové

Cincura mala Ing. Jindřich ČINČURA - hlavní lektor a manažer taneční školy
vedené kurzy: Soutěžní klubPřípravka soutěžního klubutaneční sk. Colour Dance
 
Kotatkova mala Šárka KOŤÁTKOVÁ DiS. umělecká vedoucí taneční školy
vedené kurzy: Lady SOLO Latin, Soutěžní sk. - Mládež, taneční sk. Latin Angels, EnveloppéZŠ Pod Marjánkou, ZŠ U Parkánu, ZŠ Ohradní, ZŠ Hanspaulka, ZŠ Bronzová



Benjakova mala Mgr. Barbora BENJAKOVÁ
vedené kurzy: 
   
 Bezpalcova mala
Mgr. Tereza BEZPALCOVÁ
                      
vedené kurzy: FZŠ Barrandov 2 - V Remízku
   
Bryndová mini Jana BRYNDOVÁ
vedené kurzy:ZŠ Petřiny-Jih, ZŠ Na Beránku
 
 Brezinova mala
Helena BŘEZINOVÁ

vedené kurzy: FZŠ Mazurská, ZŠ Norbertov, ZŠ Brána Jazyků, ZŠ HoráčkovaTaneční kurz pro páry, výběrová dívčí skupina Red Roses, nová dívčí výběrová skupina
   
Bříza kopie Lukáš BŘÍZA
vedené kurzy: ZŠ Roztoky
   
 female malá
Mgr. Tereza ČTVRTEČKOVÁ

vedené kurzy: ZŠ Barrandov 1 - Chaplinovo nám.
   
 dvornicka mala
Katarína DVORNICKÁ

vedené kurzy: ZŠ Na Chodovci, ZŠ Kuncova
   
horakova mala2 Bc. Eliška HORÁKOVÁ
vedené kurzy: ZŠ Bílá, ZŠ VybíralovaZŠ Bohumila Hrabala, ZŠ Na Slovance
   
jelinekmala Pavel JELÍNEK
vedené kurzy: ZŠ Trávníčkova
   
Jelinkova mala Simona JELÍNKOVÁ
vedené kurzy: ZŠ Hostivice, ZŠ Otokara Chlupa, ZŠ Filosofská
   

female malá
Ester JEŽÍKOVÁ
vedené kurzy:
 


Karlíčková kopie

Aneta KARLÍČKOVÁ
vedené kurzy: ZŠ ŘeporyjeZŠ Pošepného, ZŠ Jílovská
 


Kladrubský 2 Michal KLADRUBSKÝ
vedené kurzy:Taneční kurz pro páry, ZŠ Na Smetance, ZŠ Burešova
 


female malá Zuzana KOLSKÁ
vedené kurzy:  
   
kozlovskamala Tereza KOZLOVSKÁ
vedené kurzy: Soutěžní skupina - Diamond, taneční sk. Be Girls, Jiřího z Lobkovic, ZŠ Gen. Janouška
   
Krivošej kopie

Jan KRIVOŠEJ
vedené kurzy:

 
Kukučova mala Ing. Jana KUKUČOVÁ
vedené kurzy: Soutěžní klubPřípravka soutěžního klubu
   
Lišková Kateřina LIŠKOVÁ
vedné kurzy:
 

 
male malá Bc. Jan MUSAL
vedené kurzy: ZŠ Starodubečská, ZŠ HostýnskáZŠ Mikoláše Alše, ZŠ V Rybníčkách
   
Pleyer2 kopie Štěpán PLEYER
vedené kurzy: ZŠ Chmelnice, Taneční kurz pro páry, Lady SOLO Latin
 

 
polacekmala Marek POLÁČEK
vedené kurzy: ZŠ Eduarda Beneše, ZŠ T.G.M. - Ortenovo nám.
   
Skorkovská2 kopie1 Markéta SKORKOVSKÁ
vedené kurzy: ZŠ Meteorologická
   
Valdová malá kopie Viktorie VALDOVÁ
vedené kurzy:Viva DanceCats
   
Voronina mala Olga VORONINA
vedené kurzy: